Number of items: 767

Váli Zoltán (1910-1994): ...az éhező millióknak, 1976. Linómetszet, papír, jelzett. Próbanyomat próba 3 jelzéssel. 25x16,5 cm
10696.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
10697.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Váli Zoltán (1910-1994): Automatizált téglagyár. Linómetszet, papír, jelzett. Lapszéli kisebb szakadással. 31x40 cm
10698.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Váli Zoltán (1910-1994): Cím nélkül (militária témájú grafika). Linómetszet, papír, jelzett a metszeten. 25x20 cm
10699.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Váli Zoltán (1910-1994): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett. Hátoldalán "Próbanyomat III" bélyegzéssel. 39x29 cm
10700.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Váli Zoltán (1910-1994: Műteremben (női akt). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Lapszéli apró sérüléssel és elszíneződéssel. 23x31 cm.
10701.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
van Velde, Bram (1895-1981): 2 db litográfia és művekről készült reprodukciók a Derriere le miroir 240. számában. Nyomat, papír. Párizs, 1980, Maeght. 27+1 p. 2. Francia nyelven. Kiadói papírborítóban. Litográfiák mérete: 38x56 cm, máskülönben 38x28 cm.
10702.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
van Velde, Bram (1895-1981): 3 db litográfia és művekről készült reprodukciók a Derriere le miroir 216. számában. Párizs, 1975, Maeght. 27+1 p. Francia nyelven. Kiadói papírborítóban. Litográfiák mérete: 38x28 cm (borító) és 38x56 cm (x2).
10703.

Available for bidding
48 000 HUF
130,08
150,00
Minimum bid:
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
Varga Gedő Zalán Zoltán (-): Terek, 3 2005. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA I/II számozással, 49,5x70 cm
10704.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Varga Krisztina (1970-): Katedrális. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 52,5x37 cm
10705.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Varga Mátyás (1910-2002): Alak, 1935. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 11,5×13 cm
10706.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Varga Mátyás (1910-2002): A lánya, Varga Katalin arcképe. Pasztell, papír, jelzett, 51×36,5 cm
10707.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events