Number of items: 767

Tulipán László (1943-2007): Nagyváthy János portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29,5 cm
10684.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Turi Endre (1935-2024): Gép és kézi öntés. Linómetszet, papír, jelzett. 30x20 cm.
10685.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Turi Endre (1935-2024): Négyes öntés. Linómetszet, papír, jelzett. 20x30 cm.
10686.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Turi Endre (1935-2024): Zománc olvasztó. Linómetszet, papír, jelzett. 20x30 cm.
10687.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Ujváry Lajos (1925-2006): Dózsa, 1961. Akvarell, tus, papír, jelzett. 17x12,5 cm
10688.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Uzonyi Pál (1923-1986): Hortobágyi híd - Túrkeve, 1976.. Akvarell, pasztell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 35×49 cm
10689.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
V. Tóth László (1930-2001): Malom. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (3/100). Üvegezett fakeretben. 19x21 cm
10690.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
10691.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Váci András (1928-1989): Simon István portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm
10692.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Váczi Lajos (XX. sz. második fele): Legelő állatok. Olaj, farost, jelzett, sérült. Paszpartuban. 39×53 cm
10693.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Váczi Lajos (XX. sz. második fele): Őszi erdő. Olaj, karton, jelzett. Kopott fakeretben. 56×44 cm
10694.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Váczi Lajos (XX. sz. második fele): Vihar után. Olaj, fa, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 30×44 cm
10695.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events