Number of items: 767

Paulovits Pál (1892-1975): Alkonyat (vadászat). Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap széle foltos. 28×37,5 cm
10564.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Paulovits Pál (1892-1975): Levélhullás a parton (Balatoni vitorlás). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 29×39 cm
10565.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Paulovits Pál (1892-1975): Őszi este. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 19×29 cm
10566.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Paulovits Pál (1892-1975): Sátorozók. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos és kissé sérült, 22x33 cm
10567.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Paulovits Pál (1892-1975): Sziklás patak. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lapszéli elszíneződésekkel, 19,5×29 cm
10568.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
10569.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Pierre-Marie Beyle (1838-1902): Az eltiltott műélvezet. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Az 1884-ben megjelent Életképek. Jelenkori művészek találkozója. Husz rézkarcz c. mappából.  24x16 cm
10570.

Pierre-Marie Beyle (1838-1902): Az eltiltott műélvezet. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Az 1884-ben megjelent Életképek. Jelenkori művészek találkozója. Husz rézkarcz c. mappából.
24x16 cm

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
10571.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Pleidell János (1915-2007): Oltárterv. Tempera, karton jelezve középen lent. 35,5x53 cm.
10572.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
10573.

Available for bidding
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimum bid:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
Pomogáts Béla (1912-?): Áldás, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 8,5x7 cm
10574.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Pomogáts Béla (1912-?): Szerzetesek, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 14,5x10,5 cm
10575.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events