Number of items: 767

Oravecz Viktória (1969-): Színes kavalkád (cím nélkül). Olaj, vászon. Jelezve balra lent. 40x50 cm
10540.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Oravecz Viktória (1969-): Színes táj (cím nélkül). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 70x95 cm
10541.

Available for bidding
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Őri Rózsa Gyula (?- ): Budapest, "O" Buda, 1990. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 30×21,5 cm
10542.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Orsós Ferenc (1879-1962): 5 db táj rajz. Akvarell, tus, ceruza, papír, egyik jelzett. 37×50 cm körüli méretekben.
10543.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Orsós Ferenc (187991962): Vihar, 1920. Akvarell, papír, jelzett. 34×48 cm
10544.

Available for bidding
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Pál Kálmán (-): Szemtelen sportolók. Olaj, karton. Jelzett. Sérült. 42x32 cm
10545.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Palkó József (1919-2004): Csak tiszta forrásból. Linómetszet, papír, jelzett, 20×30 cm
10546.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Palkó József (1919-2004): Kivégzések a Dömötör tanyán, Szikra, 1919. nov. 21. Linómetszet, papír, jelzett, 29×39 cm
10547.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Palkó József (1919-2004): Tihany, 1967. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (4/20), 20×29 cm
10548.

Available for bidding
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimum bid:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
Palotás Mária (-): Mernekülés a vihar elől. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán zsűri címkével 1986-ból. Fakeretben. 80x60 cm.
10549.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Palotás Mária (-): Virágos ablak. Olaj, vászon. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 60x50 cm.
10550.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Palotás Mária (-): Vízparti táj. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 80x120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10551.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events