Paintings and graphics Number of items: 767
3330138
10540
521
26000
Oravecz Viktória (1969-): Színes kavalkád (cím nélkül). Olaj, vászon. Jelezve balra lent. 40x50 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
3330135
10541
521
40000
Oravecz Viktória (1969-): Színes táj (cím nélkül). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 70x95 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3485657
10542
521
14000
Őri Rózsa Gyula (?- ): Budapest, "O" Buda, 1990. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 30×21,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
3428238
10543
521
14000
Orsós Ferenc (1879-1962): 5 db táj rajz. Akvarell, tus, ceruza, papír, egyik jelzett. 37×50 cm körüli méretekben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
3383014
10544
521
19000
Orsós Ferenc (187991962): Vihar, 1920. Akvarell, papír, jelzett. 34×48 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
3473946
10545
521
Pál Kálmán (-): Szemtelen sportolók. Olaj, karton. Jelzett. Sérült. 42x32 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3504755
10546
521
Palkó József (1919-2004): Csak tiszta forrásból. Linómetszet, papír, jelzett, 20×30 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 200 3 800 4 400
3445324
10547
521
Palkó József (1919-2004): Kivégzések a Dömötör tanyán, Szikra, 1919. nov. 21. Linómetszet, papír, jelzett, 29×39 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3485777
10548
521
4600
Palkó József (1919-2004): Tihany, 1967. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (4/20), 20×29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
3412554
10549
521
15000
Palotás Mária (-): Mernekülés a vihar elől. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán zsűri címkével 1986-ból. Fakeretben. 80x60 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3412556
10550
521
Palotás Mária (-): Virágos ablak. Olaj, vászon. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 60x50 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3412545
10551
521
14000
Palotás Mária (-): Vízparti táj. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 80x120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house