Number of items: 767
3484230
10552
521
Papp Tibor (1936-2018): Hommage á Pátkai. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/50). Az 1987-ben megjelent Hommage a Patkai mappából. 23,5×30 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3506489
10553
521
Parádi Gabriella (1970-): Szürrealista kép, 1988. Tus, papír. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Lapszéli elszíneződéssel. 44,5x36,5 cm.
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3428126
10554
521
Pártos István (1907-1962): Balaton. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 50x62 cm
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3394718
10555
521
Pásztor Gábor (1933-2012): Bánki Donát portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3394764
10556
521
Pásztor Gábor (1933-2012): Tessedik Sámuel portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3506894
10557
521
Patay Mihály (1910-1956): Enteriőr, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, lapszéli egészen apró szakadásokkal, 13x16,5 cm
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3506866
10558
521
Patay Mihály (1910-1956): Istálló, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, lap bal felső sarkában apró sérüléssel, 12,5x13 cm
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3506892
10559
521
Patay Mihály (1910-1956): Kismalacok, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 7x9 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3507512
10560
521
Patay Mihály (1910-1956): Pipázó, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, apró lapszéli szakadással, 12,5x11 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3507609
10561
521
Patay Mihály (1910-1956): Tehén bocival, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 11x14,5 cm
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3506859
10562
521
Patay Mihály (1910-1956): Ökrösszekér, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, lap bal felső sarkában apró sérüléssel, 14,5x17,5 cm
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3487574
10563
521
Available for bidding
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 January
End of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h
Events
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m