Number of items: 767

Papp Tibor (1936-2018): Hommage á Pátkai. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/50). Az 1987-ben megjelent Hommage a Patkai mappából. 23,5×30 cm
10552.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Parádi Gabriella (1970-): Szürrealista kép, 1988. Tus, papír. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Lapszéli elszíneződéssel. 44,5x36,5 cm.
10553.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Pártos István (1907-1962): Balaton. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 50x62 cm
10554.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Pásztor Gábor (1933-2012): Bánki Donát portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm
10555.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Pásztor Gábor (1933-2012): Tessedik Sámuel portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm
10556.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Patay Mihály (1910-1956): Enteriőr, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, lapszéli egészen apró szakadásokkal, 13x16,5 cm
10557.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Patay Mihály (1910-1956): Istálló, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, lap bal felső sarkában apró sérüléssel, 12,5x13 cm
10558.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Patay Mihály (1910-1956): Kismalacok, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 7x9 cm
10559.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Patay Mihály (1910-1956): Pipázó, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, apró lapszéli szakadással, 12,5x11 cm
10560.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Patay Mihály (1910-1956): Tehén bocival, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 11x14,5 cm
10561.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Patay Mihály (1910-1956): Ökrösszekér, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, lap bal felső sarkában apró sérüléssel, 14,5x17,5 cm
10562.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
10563.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events