Paintings and graphics Number of items: 767
3365236
10672
521
2200
Tavaszy Noémi (1927): Ady Endre: A Hóvár-bércek alatt. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (6/100), üvegezett fakeretben, 50x35cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3434829
10673
521
Tavaszy Noémi (1927-2018): Az asszony jussa (Ady Endre). Fém nyomódúc-klisé. Jelzett a dúcon. Tavaszy Noémi autográf feliratával ellátott papírba csomagolva. 12x8,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3434837
10674
521
Tavaszy Noémi (1927-2018): Egy ócska konflisban (Ady Endre). Fém nyomódúc-klisé. Jelzett a dúcon. Tavaszy Noémi autográf feliratával ellátott papírba csomagolva. 12,5x9 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3434816
10675
521
Tavaszy Noémi (1927-2018): Proletár fiú verse. Fém nyomódúc-klisé. Jelzett a dúcon. Tavaszy Noémi autográf feliratával ellátott papírba csomagolva. 12,5x9 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3220717
10676
521
Tilless Béla (1932-2018): 4 db geometrikus kompozíció, 1979. Szitanyomat, papír. Mindegyik jelzett. Kiadói karton mappában (Karcagi Galéria, Tilless Béla kiállítása, 1979. szeptember 15-30). 39x26 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3333602
10677
521
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3446759
10678
521
Tillinger István (-): Szatmárnémeti, Szent Miklós görögkatolikus templom. Nyomat, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 23x15 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3505079
10679
521
Tolnay Imre (1968-): Döntés-levonat, 2000. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VII/XVII számozással. 48x60 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3483848
10680
521
4400
Tóth Péter (-): Vízparti táj. Akvarell, papír. Paszpartuban. 29x39 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
3366266
10681
521
Tóth Valéria (-): Alak. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, sérült. 80x55 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3391216
10682
521
Tuka László (1924-2007): Tanya, 1991. Színes rézkarc, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Lektorátusi Osztály Sokszorosításra elfogadva bélyegzéssel. Paszpartuban. 16x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3400829
10683
521
Tulipán László (1943-2007): Nagy László portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house