Number of items: 767

Tavaszy Noémi (1927): Ady Endre: A Hóvár-bércek alatt. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (6/100), üvegezett fakeretben, 50x35cm
10672.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Tavaszy Noémi (1927-2018): Az asszony jussa (Ady Endre). Fém nyomódúc-klisé. Jelzett a dúcon. Tavaszy Noémi autográf feliratával ellátott papírba csomagolva. 12x8,5 cm.
10673.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Tavaszy Noémi (1927-2018): Egy ócska konflisban (Ady Endre). Fém nyomódúc-klisé. Jelzett a dúcon. Tavaszy Noémi autográf feliratával ellátott papírba csomagolva. 12,5x9 cm.
10674.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Tavaszy Noémi (1927-2018): Proletár fiú verse. Fém nyomódúc-klisé. Jelzett a dúcon. Tavaszy Noémi autográf feliratával ellátott papírba csomagolva. 12,5x9 cm.
10675.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
10676.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
10677.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Tillinger István (-): Szatmárnémeti, Szent Miklós görögkatolikus templom. Nyomat, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 23x15 cm
10678.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Tolnay Imre (1968-): Döntés-levonat, 2000. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VII/XVII számozással. 48x60 cm
10679.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Tóth Péter (-): Vízparti táj. Akvarell, papír. Paszpartuban. 29x39 cm
10680.

Available for bidding
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Tóth Valéria (-): Alak. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, sérült. 80x55 cm
10681.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Tuka László (1924-2007): Tanya, 1991. Színes rézkarc, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Lektorátusi Osztály Sokszorosításra elfogadva bélyegzéssel. Paszpartuban. 16x29 cm
10682.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Tulipán László (1943-2007): Nagy László portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29,5 cm
10683.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events