Number of items: 767

Szász Endre (1926-2003): Arckép. Tus, papír, jelzett, 11x16 cm. FDC-n. Üvegezett fakeretben.
10648.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Szász Endre (1926-2003): Hölgy portré. Nyomat, papír, jelzett. 15x10,5 cm.
10649.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Szégner József (-): Nyaralás a folyónál, 1947. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 28,5x37 cm
10650.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Szegő Gizi (1902-1985): 3 db karikatúra. Tus, papír, jelzett, mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy Kis Ludas bélyegzővel. 16x21 cm körüli méretekben
10651.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Szemerédy Miklós (-): Tél a Zugligetben. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 21x28 cm, üvegezett fakeretben.
10652.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Szemerédy Miklós (-): Zugligeti táj. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 15x19,5 cm
10653.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Szilágyi Ilona (1904-1985): Nyírfák. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, kopott fakeretben. 48×33,5 cm
10654.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Szilágyi Imre (1942-): Lány madárkával. Olaj, karton, jelzés nélkül. 70x55 cm. Fakeretben.
10655.

Available for bidding
65 000 HUF
176,15
203,13
Minimum bid:
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
Szilágyi Imre (1942-): Társaság a szabadban. Olaj, farost, jelzés nélkül. 50x40 cm. Fakeretben.
10656.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Szirányi István (1951-): Női akt. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 41x26 cm.
10657.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Szőcs Géza (1967-): A két torony, 2009. Aktív technika, dombornyomás, papír, jelzett, művészpéldány EA I/I számozással. Lapméret: 100x70 cm
10658.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Szőcs Géza (1967-): Egy pár, 2009. Aktív technika, dombornyomás, papír, jelzett, művészpéldány EA I/I számozással. Lapszéli kisebb szakadással. Hajtásnyommal. Lapméret: 100x70 cm
10659.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events