Number of items: 767

Stoja Dzebric (Szerbia, Serbian artist, 1967-): "Reverie". Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA 3/13 számozással, 16,5×16 cm
10636.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Sugár Gábor (1976-): Sáv. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70x50 cm
10637.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
10638.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Sulyok Gabriella (1939-): Kármán Mór portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm
10639.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Sütő S. (Kovács) Edit (-): Zuhanyzó nő. Olaj, farsot. Jelzés nélkül, hátoldalán címkén feliratozott. Alsó sarkaiban kissé sérült. 60x50 cm
10640.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
10641.

Available for bidding
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Szabados István (-): Vízparti táj. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 24,5×35 cm
10642.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
10643.

Available for bidding
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Szabó Erzsébet (1941- ): Szentendrei templom, olaj, farost, jelzett, fakeretben, 70x50 cm
10644.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Szabó László (1943-1993): Udvar. Linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 19,5×12 cm
10645.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
10646.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Szász Endre (1926-2003), 2 db rajz: Női arcképek. Tus, papír, jelzett, 11x16 (x2) cm. FDC-n. Egy üvegezett fakeretben.
10647.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events