Paintings and graphics Number of items: 767
3416907
10612
521
19000
Römer Camillo (-): Libapásztorlány. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben. 63×90 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
3394602
10613
521
15000
Salvatore Civiletti, működött a XIX. sz. második felében, XX. sz. első felében: Arab városrészlet emberekkel. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 24x11 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3422229
10614
521
28000
Sárdy Brutus (1892-1970): Felhős táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 42x56,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3422236
10615
521
28000
Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidék. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 41,5x55 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3422258
10616
521
15000
Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 20,5x23,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3422278
10617
521
19000
Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, kartonra kasírozva, 26x36 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
3422263
10618
521
15000
Sárdy Brutus (1892-1970): Napfényes erdőszéle. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 21,5x26 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3422245
10619
521
28000
Sárdy Brutus (1892-1970): Napfényes táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 42x57 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3485649
10620
521
Sashegyi Kálmán, Vodicai (1886-1940): Erdőrészlet. Olaj, vászon, jelzett. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 59×80 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
2956165
10621
521
13000
Sautner Lipót (1889-?): Vízparti fények. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, hátoldalán régi raglapokkal, egyiken Budapest Főváros IV (...) bélyegzővel. Kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben, 50×70 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3507774
10622
521
Schilling János (1930-31-ben a nagybányai szabadiskolában tanult): Női akt, 1930-as évek. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, lapszéli apró szakadással, 14x19,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3507777
10623
521
Schilling János (1930-31-ben a nagybányai szabadiskolában tanult): Szénaboglyák, 1930-as évek. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 12x16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house