Number of items: 767

Römer Camillo (-): Libapásztorlány. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben. 63×90 cm
10612.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Salvatore Civiletti, működött a XIX. sz. második felében, XX. sz. első felében: Arab városrészlet emberekkel. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 24x11 cm
10613.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Sárdy Brutus (1892-1970): Felhős táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 42x56,5 cm
10614.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidék. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 41,5x55 cm
10615.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 20,5x23,5 cm
10616.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, kartonra kasírozva, 26x36 cm
10617.

Available for bidding
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Sárdy Brutus (1892-1970): Napfényes erdőszéle. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 21,5x26 cm
10618.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Sárdy Brutus (1892-1970): Napfényes táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 42x57 cm
10619.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Sashegyi Kálmán, Vodicai (1886-1940): Erdőrészlet. Olaj, vászon, jelzett. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 59×80 cm
10620.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
10621.

Available for bidding
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Schilling János (1930-31-ben a nagybányai szabadiskolában tanult): Női akt, 1930-as évek. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, lapszéli apró szakadással, 14x19,5 cm
10622.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Schilling János (1930-31-ben a nagybányai szabadiskolában tanult): Szénaboglyák, 1930-as évek. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 12x16 cm
10623.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events