Paintings and graphics Number of items: 767
3394767
10732
521
Veszprémi Endre (1925-2013): Nagy László portréja. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró elszíneződéssel, 39×29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3507335
10733
521
Virányi Endre (1906-1996): Arckép, 1930-as évek. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 18,5×14 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3507338
10734
521
Virányi Endre (1906-1996): Táj, 1930-as évek. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 18,5×14 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3466035
10735
521
Vydai Brenner Nándor (1903-1966): Mária a kisdeddel (Anya gyermekével). Litográfia, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 57x40 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3412565
10736
521
26000
Wárkonyi Gyula (1947-): Árad a Tisza. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 38x50 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
3412577
10737
521
Wárkonyi Gyula (1947-): Magány. Akvarell, tus, papír jelzett, üvegezett fakeretben, 23x11 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3412572
10738
521
Wárkonyi Gyula (1947-): Menyecske a tanyán. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 24x35 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3412581
10739
521
Wárkonyi Gyula (1947-): Naplemente. Vegyes technika, papír jelzett, üvegezett fakeretben, 11,5x20 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3412562
10740
521
28000
Wárkonyi Gyula (1947-): Tanya. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 40x70 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3445333
10741
521
Weintrager Adolf (1927-1987): Molnár Erik felolvasó köre. Rézkarc, papír, jelzett, 29,5×39,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3506932
10742
521
Whitney, Arthur Harold (1909-?): Haláruslány (Wha'll buy..), 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül. 16,5x13 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3506931
10743
521
Whitney, Arthur Harold (1909-?): Illusztráció I (In derry vale...), 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül. Lap tetején apró szakadásokkal. 16,5x14 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house