Number of items: 767

Veszprémi Endre (1925-2013): Nagy László portréja. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró elszíneződéssel, 39×29 cm
10732.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Virányi Endre (1906-1996): Arckép, 1930-as évek. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 18,5×14 cm
10733.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Virányi Endre (1906-1996): Táj, 1930-as évek. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 18,5×14 cm
10734.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vydai Brenner Nándor (1903-1966): Mária a kisdeddel (Anya gyermekével). Litográfia, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 57x40 cm
10735.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Wárkonyi Gyula (1947-): Árad a Tisza. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 38x50 cm
10736.

Available for bidding
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Wárkonyi Gyula (1947-): Magány. Akvarell, tus, papír jelzett, üvegezett fakeretben, 23x11 cm
10737.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Wárkonyi Gyula (1947-): Menyecske a tanyán. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 24x35 cm
10738.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Wárkonyi Gyula (1947-): Naplemente. Vegyes technika, papír jelzett, üvegezett fakeretben, 11,5x20 cm
10739.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Wárkonyi Gyula (1947-): Tanya. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 40x70 cm
10740.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Weintrager Adolf (1927-1987): Molnár Erik felolvasó köre. Rézkarc, papír, jelzett, 29,5×39,5 cm
10741.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Whitney, Arthur Harold (1909-?): Haláruslány (Wha'll buy..), 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül. 16,5x13 cm
10742.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Whitney, Arthur Harold (1909-?): Illusztráció I (In derry vale...), 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül. Lap tetején apró szakadásokkal. 16,5x14 cm
10743.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events