Number of items: 767

Vásárhelyi Antal (1950-): M.B.K., 1982. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (56/100). 29,5×19,5 cm
10720.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Vasvári (Vasváry) József (1904-1993): Bosszankodó kuruc. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán Vasvári (Vasváry) József autográf feliratával, jobb fele papírra kasírozva. 28x23 cm
10721.

Available for bidding
8 500 HUF
23,04
26,56
Minimum bid:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Vasvári (Vasváry) József (1904-1993): Két kuruc. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent, hátoldalán Vasvári (Vasváry) József autográf feliratával, papírra kasírozva. 28x26 cm
10722.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Vasvári (Vasváry) József (1904-1993): Vízparti táj. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 16x15 cm
10723.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Vaszary János (1867-1939): I. világháborús jelenet tevékkel, 1916. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Lapszéli ázásnyommal és apró szakadással. 20x32 cm
10724.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Vaszary János (1867-1939): Női alak. Ofszet, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 42x30 cm
10725.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Vaszary János (1867-1939): Női alakok. Ofszet, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 30x42 cm
10726.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Vaszary János (1867-1939): Női és férfi alak. Ofszet, papír, jelzés nélkül. 30x42 cm
10727.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Vén Zoltán (1941-): Sámán (cím nélkül). Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VII/XIII számozással, lapméret: 70x50 cm
10728.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Véssey Gábor (1948-): Astrál, 1999. Hidegtű, papír, jelzett, 2. próbanyomat 4/4 számozással, 30×21 cm
10729.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Véssey Gábor (1948-): Gyertyaláng II, 1999. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 3/3 számozással, 30×30,5 cm
10730.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Véssey Gábor (1948-): No life (...) /I, 2000. Litográfia, papír, jelzett, 4/13 számozással, 33×27 cm
10731.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events