Number of items: 767
2786027
10480
521
40000
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3284193
10481
521
38000
Available for bidding
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
3245823
10482
521
28000
Available for bidding
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3306200
10483
521
40000
Available for bidding
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3487450
10484
521
9500
Márton László (XX. sz. vége/XXI. sz. eleje): Tihanyi belső öböl (Balaton). Olaj, farost, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 50x70 cm
Available for bidding
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
3488423
10485
521
Matkó Katalin (-): Budapesti történet (cím nélkül). Kollázs, papír. Jelzett. Kartonon, karton szélén kisebb sérülésekkel. 30x42 cm.
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3495640
10486
521
9500
Mátrai Vilmos (1877-1961): Környe, 1957 Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, laza fakeretben, 19,5×28,5 cm
Available for bidding
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
3495652
10487
521
Mátrai Vilmos (1877-1961): Napos erdőrészlet. Akvarell, papír, jelzett. 32×24 cm
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3137474
10488
521
11000
Available for bidding
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
3507557
10489
521
Metykó Gyula (1907-1992): Árvák, 1930-as évek. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 17×16 cm
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3506848
10490
521
Metykó Gyula (1907-1992): Páros. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, lapszéli egészen apró szakadásokkal, 17×13 cm
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3506850
10491
521
Metykó Gyula (1907-1992): Siratók. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, lapszéli apró sérülésekkel, 20×15,5 cm
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 January
End of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h
Events
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m