Number of items: 767

10480.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
10481.

Available for bidding
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimum bid:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
10482.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
10483.

Available for bidding
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Márton László (XX. sz. vége/XXI. sz. eleje): Tihanyi belső öböl (Balaton). Olaj, farost, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 50x70 cm
10484.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Matkó Katalin (-): Budapesti történet (cím nélkül). Kollázs, papír. Jelzett. Kartonon, karton szélén kisebb sérülésekkel. 30x42 cm.
10485.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Mátrai Vilmos (1877-1961): Környe, 1957 Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, laza fakeretben, 19,5×28,5 cm
10486.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Mátrai Vilmos (1877-1961): Napos erdőrészlet. Akvarell, papír, jelzett. 32×24 cm
10487.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
10488.

Available for bidding
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Metykó Gyula (1907-1992): Árvák, 1930-as évek. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 17×16 cm
10489.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Metykó Gyula (1907-1992): Páros. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, lapszéli egészen apró szakadásokkal, 17×13 cm
10490.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Metykó Gyula (1907-1992): Siratók. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, lapszéli apró sérülésekkel, 20×15,5 cm
10491.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events