Number of items: 767

Izsák József (1929-2007): Csendélet. Olaj, vászon. Hátoldalán jelzett és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 30×40 cm
10360.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Jakab Imre (1937-): Nero-grigio. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (3/10). 32,5x18 cm
10361.

Available for bidding
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimum bid:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
Jaksa István (1894-1982): A Vezúv látképe, Pompeji. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán Jaksa István autográf feliratával és ajándékozási soraival. Paszpartuban, 14x24,5 cm
10362.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Jaksa István (1894-1982): Csendes-tenger (Capri). Olaj, karton, hátoldalán jelzett és Jaksa István autográf feliratával és ajándékozási soraival. Paszpartuban, 14x24 cm
10363.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Jálics Gyula (1940-2016): Belső udvar (Opatija, Horvátország). Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 69×50 cm.
10364.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Jálics Gyula (1940-2016): Hazafelé (Opatija, Horvátország). Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 68×50 cm.
10365.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Jálics Gyula (1940-2016): Oroszlános erkély (Opatija, Horvátország). Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 68×50 cm.
10366.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Jálics Gyula (1940-2016): Soproni udvar. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 70×50 cm.
10367.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Jaroslav Svab (1906-1999): Fej. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (121/130), 24,5×18 cm
10368.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Joanovits István (1912-1995): Kardvirágok. Olaj, karton. Jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel, mely szerint kiállítva a Szinyei Merse Teremben. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 100×70 cm
10369.

Available for bidding
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimum bid:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Jodál Ágnes (-): 4 db jelmezterv Gozzi Szarvaskirály c. előadásához, Miskolc, Nemzeti Színház, 1990. Vegyes technika, papír. Egyik a hátoldalán jelzett. 29,5x15 és 50x21 cm körüli méretekben.
10370.

Available for bidding
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
10371.

Available for bidding
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events