Paintings and graphics Number of items: 767
3473950
10360
521
Izsák József (1929-2007): Csendélet. Olaj, vászon. Hátoldalán jelzett és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 30×40 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3484390
10361
521
4600
Jakab Imre (1937-): Nero-grigio. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (3/10). 32,5x18 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
3404592
10362
521
Jaksa István (1894-1982): A Vezúv látképe, Pompeji. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán Jaksa István autográf feliratával és ajándékozási soraival. Paszpartuban, 14x24,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3404586
10363
521
Jaksa István (1894-1982): Csendes-tenger (Capri). Olaj, karton, hátoldalán jelzett és Jaksa István autográf feliratával és ajándékozási soraival. Paszpartuban, 14x24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3498746
10364
521
15000
Jálics Gyula (1940-2016): Belső udvar (Opatija, Horvátország). Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 69×50 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3498752
10365
521
15000
Jálics Gyula (1940-2016): Hazafelé (Opatija, Horvátország). Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 68×50 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3498756
10366
521
15000
Jálics Gyula (1940-2016): Oroszlános erkély (Opatija, Horvátország). Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 68×50 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3498723
10367
521
15000
Jálics Gyula (1940-2016): Soproni udvar. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 70×50 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3505984
10368
521
Jaroslav Svab (1906-1999): Fej. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (121/130), 24,5×18 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3415822
10369
521
32000
Joanovits István (1912-1995): Kardvirágok. Olaj, karton. Jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel, mely szerint kiállítva a Szinyei Merse Teremben. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 100×70 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
3361735
10370
521
4400
Jodál Ágnes (-): 4 db jelmezterv Gozzi Szarvaskirály c. előadásához, Miskolc, Nemzeti Színház, 1990. Vegyes technika, papír. Egyik a hátoldalán jelzett. 29,5x15 és 50x21 cm körüli méretekben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
3158814
10371
521
26000
Josef Linschinger (1945-): Átlós kompozíció, 1994. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (28/48). 48x48 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (28/48). {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house