Number of items: 767

Kállay Zsolt (-): Velence. Ceruza, papír, jelzett, lap teteje papírra kasírozva. 11,5x9 cm
10384.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Kalló Gyula (?-): Nyár, 1986. Fametszet, papír, kézilevonat. Jelzett. Számozott (10/2). Kartonon. Hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. 26,5×16,5 cm.
10385.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Kallósné H. Adrienne (1885-1930): Csendélet. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán régi MNG kiviteli bélyegzéssel. Dekoratív fakeretben. 50×70 cm.
10386.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Kamarás Béla (működött a XX. sz. közepén): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képzőművészeti Alap raglapjával. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 40x50 cm
10387.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
10388.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
10389.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Károlyi Ernő (1923 -2016): Csokor üveggel és korsóval. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben, 60×70 cm
10390.

Available for bidding
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Képeslap 3. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 1/1 számozással. 19,5x14,5 cm
10391.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kárpáti Eszter (-): Születés, 2000. Akril, vászon, jelzett. 67×50 cm
10392.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Kató Kálmán (1876-1946): Balatonpart. Olaj, karton, jelzett, dekoratív fakeretben, 18×24,5 cm
10393.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Kaveczky Zoltán (1897-1965): Élet az utcán. Rézkarc, papír, jelzett. Kaveczky Zoltán autográf ajánlásával. Üvegezett fakeretben, 15×22 cm
10394.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Keleti Jenő (1920-1998): Táj, 1968. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, kartonra kasírozva. 30x43 cm
10395.

Available for bidding
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events