Paintings and graphics Number of items: 767
3427759
10384
521
4200
Kállay Zsolt (-): Velence. Ceruza, papír, jelzett, lap teteje papírra kasírozva. 11,5x9 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3506013
10385
521
3400
Kalló Gyula (?-): Nyár, 1986. Fametszet, papír, kézilevonat. Jelzett. Számozott (10/2). Kartonon. Hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. 26,5×16,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3474810
10386
521
28000
Kallósné H. Adrienne (1885-1930): Csendélet. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán régi MNG kiviteli bélyegzéssel. Dekoratív fakeretben. 50×70 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3474180
10387
521
Kamarás Béla (működött a XX. sz. közepén): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képzőművészeti Alap raglapjával. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 40x50 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
2821233
10388
521
Kántor Lajos (1922-2013): Budai táj, 1960. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, 60x80 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3279249
10389
521
24000
Kardos János (1946-2018): Ádám és Éva. Vegyes technika, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 100x70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3364300
10390
521
40000
Károlyi Ernő (1923 -2016): Csokor üveggel és korsóval. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben, 60×70 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3484254
10391
521
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Képeslap 3. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 1/1 számozással. 19,5x14,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3490083
10392
521
Kárpáti Eszter (-): Születés, 2000. Akril, vászon, jelzett. 67×50 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3490041
10393
521
15000
Kató Kálmán (1876-1946): Balatonpart. Olaj, karton, jelzett, dekoratív fakeretben, 18×24,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3450749
10394
521
Kaveczky Zoltán (1897-1965): Élet az utcán. Rézkarc, papír, jelzett. Kaveczky Zoltán autográf ajánlásával. Üvegezett fakeretben, 15×22 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3433275
10395
521
11000
Keleti Jenő (1920-1998): Táj, 1968. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, kartonra kasírozva. 30x43 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house