Number of items: 767

Molnár Z. János (1880-1960): Asztali csendélet porcelánnal és gyümölcsökkel. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 26x31 cm
10504.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Molnár Z. János (1880-1960): Asztali csendélet porcelánokkal. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, javított fakeretben, 27x22,5 cm
10505.

Available for bidding
55 000 HUF
149,05
171,88
Minimum bid:
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Apró sérülésekkel. 35x43 cm
10506.

Available for bidding
42 000 HUF
113,82
131,25
Minimum bid:
42 000 HUF
42 000 50 000 55 000
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet porceláncsészével és déligyümölcsökkel. Olaj, karton, jelezve jobbra lent (keret által takarva). Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 35,5x43,5 cm
10507.

Available for bidding
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Mose Bianchi (1840?1904): Milanói templom belseje. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Az 1884-ben megjelent Életképek. Jelenkori művészek találkozója. Husz rézkarcz c. mappából. Jobb alsó sarkában törésnyommal. Lapszéli apró foltokkal. 21x14 cm
10508.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Mühlfeith János (működött a XX. sz. első felében): Bástya-utca és "Kass" kávéház (Szeged), 1919. Fametszet, hártyapapír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 7x10 cm
10509.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Mühlfeith János (működött a XX. sz. első felében): Közművelődési palota (Szeged), 1919. Fametszet, hártyapapír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 7x10 cm
10510.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Mühlfeith János (működött a XX. sz. első felében): Szt. Rókus-templom (Szeged), 1919. Fametszet, hártyapapír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 10x7 cm
10511.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
10512.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
10513.

Available for bidding
55 000 HUF
149,05
171,88
Minimum bid:
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
10514.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
10515.

Available for bidding
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events