Paintings and graphics Number of items: 767
3490946
10504
521
Molnár Z. János (1880-1960): Asztali csendélet porcelánnal és gyümölcsökkel. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 26x31 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3490940
10505
521
55000
Molnár Z. János (1880-1960): Asztali csendélet porcelánokkal. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, javított fakeretben, 27x22,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
3484640
10506
521
42000
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Apró sérülésekkel. 35x43 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
42 000 HUF
42 000 50 000 55 000
3484631
10507
521
22000
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet porceláncsészével és déligyümölcsökkel. Olaj, karton, jelezve jobbra lent (keret által takarva). Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 35,5x43,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
3455966
10508
521
Mose Bianchi (1840?1904): Milanói templom belseje. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Az 1884-ben megjelent Életképek. Jelenkori művészek találkozója. Husz rézkarcz c. mappából. Jobb alsó sarkában törésnyommal. Lapszéli apró foltokkal. 21x14 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3460012
10509
521
Mühlfeith János (működött a XX. sz. első felében): Bástya-utca és "Kass" kávéház (Szeged), 1919. Fametszet, hártyapapír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 7x10 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3460038
10510
521
Mühlfeith János (működött a XX. sz. első felében): Közművelődési palota (Szeged), 1919. Fametszet, hártyapapír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 7x10 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3460042
10511
521
Mühlfeith János (működött a XX. sz. első felében): Szt. Rókus-templom (Szeged), 1919. Fametszet, hártyapapír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 10x7 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3073321
10512
521
Müller-Brittnau, Willy (1938-2003): Kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, karton, jelzés nélkül, lapszéli egészen apró felületi sérüléssel, 28x28 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3027217
10513
521
55000
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Momentary flashes. Olaj, vászon. Jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 70x50 cm. / oil on canvas, signed, {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
3291665
10514
521
Nagy Attila (1929-2004): Vízparti életkép. Olaj, fatábla, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, fakeretben, 40×50 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3130337
10515
521
6500
Nagy Ferenc (1892-1970): Gyerekek. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, 31,5×21 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house