Number of items: 767

Schilling János (1930-31-ben a nagybányai szabadiskolában tanult): Városrészlet, 1930-as évek. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, lap széle vágott, 16x16 cm
10624.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
10625.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Simon Zoltán (1950-), össz. 4 db grafika: Nyárfák, vízparti táj, portré és tájkép. Rézkarc, papír, 2 db jelzett. Klf. méretekben.
10626.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Simon Zoltán (1950-): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 27×18 cm
10627.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Simon Zoltán (1950-): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (36/100), 27×18 cm
10628.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Simon Zoltán (1950-): Híd. Színes rézkarc, papír, jelzett. Közepén hajtásnyommal, lapszéli szakadással és ázásnyomokkal. 19,5x77 cm
10629.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Sinkovics Ede (1971-): "Sárga a parlagon". Szitanyomat, vegyes technika, papír, jelzett, számozott (XIV/XXV), kissé sérült, 64×91 cm
10630.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
10631.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Somlai Vilma (1938-2007): Talány. Linómetszet, papír, a hátoldalán a művész pecsétjével, lapszéli kisebb szakadásokkal, 33×59 cm
10632.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Somorjai-Kiss Tibor (1959-): Rés. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 5/10 számozással, 75,5×23 cm
10633.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
10634.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Stig E. R. Olson (-): Tengerparti táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. 17x22 cm. Üvegezett, kissé sérült fakeretben.
10635.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events