Number of items: 767

Riskó György (1955-2014): A nap tüze, 1994. Akvarell, papír. Jelzett. 29,5x42 cm
10600.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Riskó György (1955-2014): Ló és ember, 1994. Akvarell, papír. Jelzett. 42x29,5 cm
10601.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Rolek Gábor (XX. sz. vége/XXI. sz. eleje): Emese. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 31,5×24 cm
10602.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Rónai Antal (1926- ): Tavaszi út. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm
10603.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Ruben Mashinyan (-): Aktok. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. 42x31,5 cm
10604.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Álló női akt, 2005. Vegyes technika, nyomat, karton, jelzett, 110×85 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10605.

Available for bidding
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
10606.

Available for bidding
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Színes kép (olvashatatlan címmel), 2000. Vegyes technika, papír, jelzett. Kartonra kasírozva, 79×60 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
10607.

Available for bidding
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Városrészlet, 2004. Vegyes technika, nyomat, karton, jelzett, 118×85 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10608.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Vázlat egy jobb időbe II. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, üvegezett fakeretben. 28×19 cm
10609.

Available for bidding
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimum bid:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Ülő nő (akt), 1998. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 41×27 cm.
10610.

Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Ruttkay Sándor (1951-): Emlékezés. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 18/30. Lapszéli apró szakadásokkal. 11x10 cm
10611.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events