Number of items: 767

Radnai Panni (1904-): 22 db tanulmányrajz, közte híres személyiségek (Babits Mihály, Szigethy István, Mészöly Dezső) arcképei, több női akt és néhány állat (kutya, tacskók, borjú) rajz. Klf. technikák, papír, többségében jelzett. Részben kissé foltos. Különféle méretekben.
10588.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Raoul Ubac (1910-1985): 2 db litográfia a Derriere le miroir 251. számában. Litográfia, papír. 24x32 és 29x25,5 cm. Jelzés nélkül. 23+1 p. Francia nyelven. Párizs, é.n., Galerie Maeght. Kiadói illusztrált papírborítóban.
10589.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
10590.

Available for bidding
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Rau Tibor (1934-2009): BKV jövőkép: szégyentábla (karikatúra). Tus, papír, jelzett. Hátoldalán Ludas Hírlap felirattal. 26x20,5 cm
10591.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Rau Tibor (1934-2009): Jenőke, menjen vissza a feleségéhez... (erotikus karikatúra). Tus, fedőfehér, papír, jelzett. 29,5x21 cm
10592.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Raymond Joseph: St. Louis, 1917. Rézkarc, papír, jelzett. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 27x19 cm
10593.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Reich Gábor (1951-): Július. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 35×24,5 cm.
10594.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Remsey Jenő (1885-1970): Kertek alján. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, kissé foltos, 18x30 cm.
10595.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Reuter Ágoston (1893-1966), 2 db mű: Női aktok. Szén, papír. Egyik jelzett és datált (Reuter 923), másik jelzés nélkül. Paszpartuban. 25×17,5 és 22,5x27,5 cm.
10596.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Révész Napsugár (1944-): Házak, 1974. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29 cm
10597.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Révész Napsugár (1944-): Kerítés. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29 cm
10598.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Révész Napsugár (1944-): Malom, 1974. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29 cm
10599.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events