Paintings and graphics Number of items: 767
3467526
10588
521
Radnai Panni (1904-): 22 db tanulmányrajz, közte híres személyiségek (Babits Mihály, Szigethy István, Mészöly Dezső) arcképei, több női akt és néhány állat (kutya, tacskók, borjú) rajz. Klf. technikák, papír, többségében jelzett. Részben kissé foltos. Különféle méretekben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3420564
10589
521
14000
Raoul Ubac (1910-1985): 2 db litográfia a Derriere le miroir 251. számában. Litográfia, papír. 24x32 és 29x25,5 cm. Jelzés nélkül. 23+1 p. Francia nyelven. Párizs, é.n., Galerie Maeght. Kiadói illusztrált papírborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
3256323
10590
521
26000
Rauscher Lajos (1845-1914): 2 db kislány portré. Egyik akvarell, másik olaj, papír. Akvarell jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 21×16,5 (akvarell) és 26x23 cm (olaj) {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
26 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3422307
10591
521
Rau Tibor (1934-2009): BKV jövőkép: szégyentábla (karikatúra). Tus, papír, jelzett. Hátoldalán Ludas Hírlap felirattal. 26x20,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3422341
10592
521
Rau Tibor (1934-2009): Jenőke, menjen vissza a feleségéhez... (erotikus karikatúra). Tus, fedőfehér, papír, jelzett. 29,5x21 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3350332
10593
521
2200
Raymond Joseph: St. Louis, 1917. Rézkarc, papír, jelzett. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 27x19 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3449043
10594
521
Reich Gábor (1951-): Július. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 35×24,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3450049
10595
521
Remsey Jenő (1885-1970): Kertek alján. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, kissé foltos, 18x30 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3500919
10596
521
9500
Reuter Ágoston (1893-1966), 2 db mű: Női aktok. Szén, papír. Egyik jelzett és datált (Reuter 923), másik jelzés nélkül. Paszpartuban. 25×17,5 és 22,5x27,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
3504690
10597
521
Révész Napsugár (1944-): Házak, 1974. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3504682
10598
521
Révész Napsugár (1944-): Kerítés. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3504693
10599
521
Révész Napsugár (1944-): Malom, 1974. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house