Number of items: 767

Magyar József (1957-): Csirke az asztalon. Akril, pasztell, farost, jelzett. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 70x50 cm.
10468.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
36 000 HUF
97,56
112,50
Minimum bid:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
Magyar József (1957-): Galilei pápaszeme. Akvarell, pasztell, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben. 75x105 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10469.

Available for bidding
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimum bid:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Magyar Krisztina (1968-): "Stations" - Állomások, 2002. Hidegtű, papír, jelzett. 59x29 cm
10470.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Makoldy József (1890-1957): Dr. Molnár Imre zenetudós, énekpedagógus, főisk. tanár portréja, 1925. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 18x11 cm
10471.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Makoldy József (1890-1957): Istók János szobrász portréja, 1925. Litográfia, papír, jelzés nélkül. 18x11 cm
10472.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Makoldy József (1890-1957): Kornis Gyula római katolikus pap, piarista szerzetes, filozófus, egyetemi tanár, kultúrpolitikus, 1938-ban rövid ideig képviselőházi elnök portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 18x12 cm
10473.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Makoldy József (1890-1957): Lázár István író, költő, forgatókönyvíró portréja, 1925. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 19x12 cm
10474.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Makoldy József (1890-1957): Nádler Róbert festőművész portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 20x12 cm
10475.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Makoldy József (1890-1957): Némethy Ella operaénekesnő portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 19x12 cm
10476.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Makoldy József (1890-1957): Romek Árpád festőművész portréja, 1925. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 19x12 cm
10477.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Makoldy József (1890-1957): Szinnyei József (1857-1943) nyelvész, egyetemi tanár, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagjának portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. Lapszéli apró szakadással. 18x11 cm
10478.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Makoldy József (1890-1957): Vámossy Zoltán (1868-1953) orvos, farmakológus, egyetemi tanár, lapszerkesztő, a Magyar Tudományos Akadémia levelező tagjának portréja, 1925. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 18x11 cm
10479.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events