Paintings and graphics Number of items: 767
3456528
10228
521
Csisztu Mihály (1933-2008): Szolnoki városkép, 1978. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat IV bélyegzéssel a hátoldalán, feltekerve, 24x56 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3364200
10229
521
Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Báthory Erzsébet. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Lap széle kissé foltos és kisebb szakadással. 30,5x23 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3431968
10230
521
Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Lányka. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Prihoda). Üvegezett fakeretben, 49x31 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3365288
10231
521
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Halastó. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 81/100. Lapszéli néhány kevés apró folttal, 25×43,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3110500
10232
521
26000
Czinke Ferenc (1926-2000): Bartók: Allegro barbaro. Színes rézkarc, dombornyomat, papír, jelzett, számozott (79/100). 35x26 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
3488948
10233
521
D. Borbély Gizella (1920-1994): Villamos. Kréta, papír. Egyik jelzett. Lapszéli vágásokkal és paszpartuzás nyomaival. 38x32,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 500 6 500 7 500
3466014
10234
521
Dabis Blanka, Ferenczy Jenőné (1909-1980), 4 db mű: Szárnyasoltár terve, Szent Margit alakjával, 1937. Ceruza, papír vagy hártyapapír, jelzett. 24x35 (papír) és 25x9 és 25x16 cm közötti méretekben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3307646
10235
521
Dalos Viktória (1971-): Színes kép, 1995. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban. 20x31 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3412826
10236
521
Dandé József (1911-1969): Fekvő női akt. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Lap széle foltos és sérült. 16,5x18,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3489905
10237
521
28000
Decsy Etelka (XX. sz. első fele): Vízimalom. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 59×79,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3467531
10238
521
Deliné Bacher Rózsi (1897-1956): Női akt divatos ruhában és táskával. Tus, papír, jelzett. Sérült, kissé foltos. 29,5x21cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3507532
10239
521
Dienes István (1905-1977): Lány imakönyvvel, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül, lapszéli vágással, 12x7,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house