Number of items: 767

Csisztu Mihály (1933-2008): Szolnoki városkép, 1978. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat IV bélyegzéssel a hátoldalán, feltekerve, 24x56 cm
10228.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Báthory Erzsébet. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Lap széle kissé foltos és kisebb szakadással. 30,5x23 cm
10229.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Lányka. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Prihoda). Üvegezett fakeretben, 49x31 cm
10230.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Halastó. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 81/100. Lapszéli néhány kevés apró folttal, 25×43,5 cm
10231.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
10232.

Available for bidding
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
D. Borbély Gizella (1920-1994): Villamos. Kréta, papír. Egyik jelzett. Lapszéli vágásokkal és paszpartuzás nyomaival. 38x32,5 cm.
10233.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Dabis Blanka, Ferenczy Jenőné (1909-1980), 4 db mű: Szárnyasoltár terve, Szent Margit alakjával, 1937. Ceruza, papír vagy hártyapapír, jelzett. 24x35 (papír) és 25x9 és 25x16 cm közötti méretekben.
10234.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Dalos Viktória (1971-): Színes kép, 1995. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban. 20x31 cm
10235.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Dandé József (1911-1969): Fekvő női akt. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Lap széle foltos és sérült. 16,5x18,5 cm
10236.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Decsy Etelka (XX. sz. első fele): Vízimalom. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 59×79,5 cm
10237.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Deliné Bacher Rózsi (1897-1956): Női akt divatos ruhában és táskával. Tus, papír, jelzett. Sérült, kissé foltos. 29,5x21cm
10238.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Dienes István (1905-1977): Lány imakönyvvel, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül, lapszéli vágással, 12x7,5 cm
10239.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events