Number of items: 767

Cakó Ferenc (1950-): Merengő (cím nélkül), 1998. Airbrush, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott keretben. 40x40 cm
10216.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Conrád Gyula (1877-1959): A pécsi székesegyház, 1925. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli elszíneződésekkel, 28×36 cm
10217.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Conrad Gyula (1877-1959): Dunaparton. Színezett rézkarc, papír, jelzett, jobb felső sarkában kisebb ázásnyommal és törésnyommal, 29,5×38,5 cm
10218.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
10219.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alak. Olaj, karton, jelezve jobbra középen lent. Szélén kisebb szakadással. 57,5x42 cm. Üvegezett fakeretben.
10220.

Available for bidding
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Arckép. Olaj, karton, jelezve középen lent. Fakeretben, 47x42 cm
10221.

Available for bidding
48 000 HUF
130,08
150,00
Minimum bid:
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női akt és arc, 1984. Színes ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 14,5×25 cm
10222.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Páros, 1984. Kréta, papír, jelzett, paszpartuban, 14×20 cm
10223.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. 42x29,5 cm
10224.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság. Akvarell, papír, jelzett, plexiüvegezett keretben, 30×21 cm
10225.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Csillag József (1894-1977): Bordighera. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. 24×15 cm
10226.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Csisztu Mihály (1933-2008): Budapesti körpanoráma, 1979. Rézkarc, papír, jelzett, Csisztu Mihály autográf ajánlásával, feltekerve, 10x79,5 cm
10227.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events