Number of items: 767

10336.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
10337.

Available for bidding
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
10338.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Heritesz Gábor (1948-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1980. Szitanyomat, hajtás, papír, jelzett. 24,5x29,5 cm
10339.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Herman Lipót (1884-1972): Az első skicc a (...) anyáról s gyermeke. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 23x15 cm
10340.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Hermann Lipót (1884-1972): Puttó. Vegyes technika, jelzett, Hermann Lipót autográf köszöntő soraival. 9,5x15,5 cm
10341.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Hermann Lipót (1884-1972): Puttók, 1967. Tus, akvarell, papír, jelzett, Hermann Lipót autográf újévi köszöntő soraival. 8,5x7,5 cm
10342.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Hernádi Paula (1947-): Vanilla planifolia. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (5/50). 22x19,5 cm. Paszpartuban.
10343.

Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
10344.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 7 (?)/40. 36x21,5 cm.
10345.

Available for bidding
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony vörösben. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40), ca. 36,5x27,5 cm.
10346.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Herwerth József (1939-1987): Falusi táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben. 26,5x42,5 cm
10347.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events