Number of items: 767

10324.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Színes város. Gouache, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 29x45 cm
10325.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Halvax Gyula (1906-1984): 2 db női portré. Tus, papír, egyik jelzett és datált, 11x10 és 11,5x8 cm.
10326.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Hansági Hédi (-): Op. 225/2007 (cím nélkül). Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 22x22 cm
10327.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Hansági Hédi (-): Op. 226/2007 (cím nélkül). Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 22x22 cm
10328.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Hartung Sándor (1962- ): Gábriel. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott: XXI./XXXV., 16,5×16,5 cm. Üvegezett fakeretben, lapszéli apró foltokkal.
10329.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Helbing Ferenc (1870-1958), Somos István(1893-1931), Szabó Aurél (1888-1964): 3 db grafika a Díszítő Művészet c. folyóiratból. Linómetszet, papír, részben jelzett a nyomaton, lapméret: 25x20,5 cm, lap széle részben sérült.
10330.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Hemmert János (1927-2010): Archaikus női alak. Vegyes technika, applikáció, vászon, jelzett, hátoldalán Hemmert János autográf ajándékozási soraival 1980-ból. Apró felületi sérüléssel. Fakeretben.
10331.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Hercsuth Ferenc (1942-): Autó a viadukton, 1983. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 23x48 cm.
10332.

Available for bidding
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Hercsuth Ferenc (1942-): Esti táj, 1986. Gouache, papír, jelezve jobbra lent, 31x47 cm. Üvegezett fakeretben.
10333.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
10334.

Available for bidding
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
10335.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events