Number of items: 767

Stverteczky Elemérné (1890-?): Balerina. Olaj, vászon, jelzett, sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60,5×47 cm
10096.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Párkányi Raab Péter (1967-): A gyöngy születése. Cinkográfia, papír, jelzett, 52x31,5 cm.
10097.

Available for bidding
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Szemethy Imre (1945-): Basilica Iulia, Róma, 1993. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 21x29 cm
10098.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Hermann Gyula (-), erdélyi festő: Téli táj, 1995. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 33x47,5 cm
10099.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Lóránt János Demeter (1938-): Találkozás. Pasztell, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben, 18x13,5 cm
10100.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Jelzés nélkül (feltehetően Rainerné Istvánffy Gabriella): Kutya, cica és szitakötő. Rézkarc, papír, üvegezett fakeretben, 21,5×15 cm
10101.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Balla Attila (1959-): Éjszaka, 1997. Akvarell, karton, jelzett. 52×37 cm
10102.

Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Farkasházy Miklós (1895-1964): Dombos táj vonuló felhőkkel. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Paszpartuban, 29,5×41 cm
10103.

Available for bidding
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
10104.

Available for bidding
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimum bid:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Joseph Kádár (1936-2019): Női akt, 1987. Kollázs, szitanyomat, jelzett, számozott (15/30), 59x42,5 cm
10105.

Available for bidding
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Victor Vasarely (1908-1997): Önarckép. Szitanyomat, papír. Jelzett a nyomaton. 24x18 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): Self-portrait. Serigraphy on paper. Signed on the serigraphy. 24x18 cm.
10106.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Frank Feller (1848?1908), svájci művész/Swiss artist: Szarvasbika vadászat kasmírban/The Royal Horns (stag hunting in Cashmere). Ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, hátoldalán G. Vuichoud montreuxi képkeretező bélyegzőjével 1967-ből. 35x44 cm.
10107.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events