Paintings and graphics Number of items: 767
3468547
10072
521
100000
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Restaurált. 55x68 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
3464941
10073
521
44000
Ferenczy Valér (1885-1954): Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. 75,5x104 cm. Apró sérülésekkel. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
3468100
10074
521
48000
Erich Buchholz (1891-1972): Konstruktivista kompozíció (cím nélkül), 1921-1971. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (75/75). 31x35,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
3465011
10075
521
50000
Menyhárt Tamás Menyus (1966-): Kavargás (cím nélkül). Vegyes technika, papír. Jelezve balra lent. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 70x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3465100
10076
521
40000
J. Fehér Kató (1897-): Dinnyés csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60x80 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3460795
10077
521
38000
Faragó Ágnes (1951-): Városkép, 2019. Akril, farost, jelzett a hátoldalán. 75x31 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
3466792
10078
521
24000
D. Némethy Miklós (1880-?): Dévajkodók, 1934. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán Nagy Balogh János Egyesület korabeli raglapjával. Fakeretben. 85x70 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3457128
10079
521
17000
Holló László (1887-1976): Szekér öszvérekkel, 1955. Tus, papír, jelzett. Hátoldalán Déri Múzeum eredetiségigazolásával 1995-ből. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 20x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
17 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3465693
10080
521
17000
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos, (1890-1971): Virágok, 1941. Pasztell, papír, jelzett. Hátoldalán korabeli töredékes Műcsarnok, Bp. kiállítási raglappal. 60×50 cm. Üvegezett, sérült fakeretben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
17 000 HUF
17 000 20 000 22 000
3467016
10081
521
Némethy Györgyi, XX. sz. első fele: Virágzó park. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 40x50 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3457163
10082
521
15000
Kocsis Lénárd (1958-): Hölgyhódítás. Olaj, fa, jelzett. Dekoratív fakeretben, 24x18 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3453171
10083
521
Kassák Lajos (1887-1967): Olvasni (cím nélkül). Szitanyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Pesti Műhely kiadása, az 1981-ben megjelent Kassák 6 Typographia c. mappából. Lapméret: 35x28,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house