Paintings and graphics Number of items: 767
3505289
10192
521
Beck Judit (1909-1995): Kisvárosi részlet (Szentendre?). Akvarell, papír. Jelzés nélkül. 16x22,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3362827
10193
521
Becsey Zsuzsa (1969-): Írókép 5, 1999. Horganylemez nyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. 2/13 számozással. 32x22 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3415058
10194
521
Bencsik István (XX. sz. eleje): Részlet az erdőből (Zétény), 1914. Olaj, karton, jelzett, apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, antik fakeretben. 38×46 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3415049
10195
521
Bencsik István (XX. sz. eleje): Részlet a zétényi erdőből, 1914. Olaj, karton, jelzett, apró felületi sérülésekkel, 36×45 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3484384
10196
521
Berentz Péter (1972-): K2. Hidegtű, papír, jelzett, IV/III. számozással. 49x41 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 500 9 000 10 000
3286402
10197
521
13000
Bér János (1937-2021): Zöld-kék kompozíció, 1992. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (10/40). Lapméret: 65×50 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (10/40). {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3485771
10198
521
Berki Viola (1932-2001): Mesejelenet, nyomat, papír, jelzett Berki Viola autográf ajánlásával, papírra kasírozva, feltehetően vágott, 14,5×16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3298006
10199
521
Bessmertniy, Michail (-), feltehetően szovjet/orosz festő: Téli táj, 1967. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 38x26 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3389489
10200
521
Biai-Föglein István (1905-1974): Letört ágú fa. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 25×29,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
2739848
10201
521
3200
Bitó Ildikó (1966-): Szakadás. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: V/V. 25x25 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3484311
10202
521
Bitó Ildikó (1966-): Tömeg, avagy egyszer lent, egyszer fent, 2004. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 3/17 számozással. 50×50 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3504760
10203
521
4200
Bodri Ferenc (1943-2021): Mezőgazdaság. Linómetszet, papír, jelzett, 29x20 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house