Number of items: 767

Beck Judit (1909-1995): Kisvárosi részlet (Szentendre?). Akvarell, papír. Jelzés nélkül. 16x22,5 cm
10192.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Becsey Zsuzsa (1969-): Írókép 5, 1999. Horganylemez nyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. 2/13 számozással. 32x22 cm
10193.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Bencsik István (XX. sz. eleje): Részlet az erdőből (Zétény), 1914. Olaj, karton, jelzett, apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, antik fakeretben. 38×46 cm
10194.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Bencsik István (XX. sz. eleje): Részlet a zétényi erdőből, 1914. Olaj, karton, jelzett, apró felületi sérülésekkel, 36×45 cm
10195.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Berentz Péter (1972-): K2. Hidegtű, papír, jelzett, IV/III. számozással. 49x41 cm
10196.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
10197.

Available for bidding
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Berki Viola (1932-2001): Mesejelenet, nyomat, papír, jelzett Berki Viola autográf ajánlásával, papírra kasírozva, feltehetően vágott, 14,5×16 cm
10198.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Bessmertniy, Michail (-), feltehetően szovjet/orosz festő: Téli táj, 1967. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 38x26 cm
10199.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Biai-Föglein István (1905-1974): Letört ágú fa. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 25×29,5 cm
10200.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
10201.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Bitó Ildikó (1966-): Tömeg, avagy egyszer lent, egyszer fent, 2004. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 3/17 számozással. 50×50 cm
10202.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Bodri Ferenc (1943-2021): Mezőgazdaság. Linómetszet, papír, jelzett, 29x20 cm
10203.

Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events