Number of items: 767

Balázs György (1927-2015): Horgászok, 2006. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva. 20x29,5 cm
10180.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Balázs György (1927-2015): Kirándulók, 1996. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 18x29,5 cm
10181.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Bálint Endre (1914-1986): Kompozíció, 1985. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (45/60). 30x30 cm. Üvegezett fakeretben.
10182.

Available for bidding
46 000 HUF
124,66
143,75
Minimum bid:
46 000 HUF
46 000 55 000 60 000
Bálint Endre (1914-1986): Motívumok, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (56/100). Kisebb törésnyomokkal, apró lapszéli szakadással. 50x70 cm.
10183.

Available for bidding
36 000 HUF
97,56
112,50
Minimum bid:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
Balló Andrea: (-): Falu. Olaj, vászon Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. 50x70 cm
10184.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Balogh József Sándor (-): Vízparti alkony (vitorlás), 1984. Olaj, fa, jelzett a hátoldalán, 46×41,5 cm
10185.

Available for bidding
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimum bid:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
Baranszky Emil László (1877-1941): A Széchenyi-híd (Lánchíd). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 8×11,5 cm
10186.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Barnóth Zoltán (1951-): Tanyaudvar. Akvarell, papír. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 17x24,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10187.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Barta István (1892-1976): Absztrakt táj, 1947. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. Néhány kevés apró folttal. 27,5x19,5 cm
10188.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Barta István (1892-1976): Gesztusok, 1964. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 29,5x41 cm
10189.

Available for bidding
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Barta Mária (1897-1969): Enteriőr díszes tükörrel. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 40x27,5 cm
10190.

Available for bidding
8 500 HUF
23,04
26,56
Minimum bid:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Basch Edit (1895-1980): Folyópart. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Hátoldalán Új Magyar Képtár raglapjával. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 50x65,5 cm
10191.

Available for bidding
70 000 HUF
189,70
218,75
Minimum bid:
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events