Paintings and graphics Number of items: 767
3411964
10180
521
Balázs György (1927-2015): Horgászok, 2006. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva. 20x29,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3485342
10181
521
Balázs György (1927-2015): Kirándulók, 1996. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 18x29,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3487593
10182
521
46000
Bálint Endre (1914-1986): Kompozíció, 1985. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (45/60). 30x30 cm. Üvegezett fakeretben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
46 000 HUF
46 000 55 000 60 000
3260478
10183
521
36000
Bálint Endre (1914-1986): Motívumok, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (56/100). Kisebb törésnyomokkal, apró lapszéli szakadással. 50x70 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
3504367
10184
521
Balló Andrea: (-): Falu. Olaj, vászon Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. 50x70 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3345399
10185
521
7500
Balogh József Sándor (-): Vízparti alkony (vitorlás), 1984. Olaj, fa, jelzett a hátoldalán, 46×41,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
3490029
10186
521
Baranszky Emil László (1877-1941): A Széchenyi-híd (Lánchíd). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 8×11,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3451455
10187
521
Barnóth Zoltán (1951-): Tanyaudvar. Akvarell, papír. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 17x24,5 cm. Üvegezett fakeretben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3484538
10188
521
Barta István (1892-1976): Absztrakt táj, 1947. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. Néhány kevés apró folttal. 27,5x19,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3474175
10189
521
13000
Barta István (1892-1976): Gesztusok, 1964. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 29,5x41 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3251809
10190
521
8500
Barta Mária (1897-1969): Enteriőr díszes tükörrel. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 40x27,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
3492613
10191
521
70000
Basch Edit (1895-1980): Folyópart. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Hátoldalán Új Magyar Képtár raglapjával. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 50x65,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house