Number of items: 767

B. Hajdu László (1926-1998): Gitározó lány, olaj, vászon, jelzett, 65x50 cm
10168.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
B. Séday Mária (1925-2009), 3 db rajz egy paszpartuban: Macska, Enteriőr és fa. Tus, toll, papír, jelzett, B. Séday Mária autográf ajándékozási soraival. 5x4,5 és 12x7,5 cm közötti méretekben.
10169.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
10170.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
10171.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
10172.

Available for bidding
17 000 HUF
46,07
53,13
Minimum bid:
17 000 HUF
17 000 20 000 22 000
Babos Éva (1948-): Tanya. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 44×70 cm
10173.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Bakányi Gyula (1955-): Család, akvarell, papír, jelzett, 29,5×20,5 cm
10174.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Bakányi Gyula (1955-): Iskolás fiú, tempera, karton, jelzett, 39,5×50 cm
10175.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Balássy Éva (1951-2014): Alakok (cím nélkül, kétoldalas mű), 1985 körül. Vegyes technika, papír (boríték), jelzett a hátoldalán. Schéner Mihály részére címzett. 11,5x16 cm
10176.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Balázs György (1927-2015): Figura. Nyomat, papír, jelzett, papírra kasírozva. 35x23 cm
10177.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Balázs György (1927-2015): Hangulatos táj, 1997. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 19x31 cm
10178.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Balázs György (1927-2015): Híd, 1997. Akvarell, papír, jelzett, 20x31 cm, üvegezett fakeretben.
10179.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events