Paintings and graphics Number of items: 767
3465092
10156
521
32000
Antal Irén (1903-1999): Férfi portré, háttérben a Duna. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 72×56 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
3412020
10157
521
Apfel Sándor (működött 1930-40 körül): Vajdahunyad vára, Budapest. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (10.). Lapszéli apró szakadással. 11x13 cm. Ritka! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3400856
10158
521
2200
Artner Ferenc (1904-1981): Táj szénagyűjtőkkel. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 28×39 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3402048
10159
521
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Álló női akt (cím nélkül). Hidegtű, papír, jelzés nélkül, lap alján Aszódi Weil Erzsébet autográf feliratával ("hidegtű karc"). Ritka! 43×20 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3402097
10160
521
3200
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Birkanyáj (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzett a karcon (halványan). 27,5x39,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3402042
10161
521
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Expresszív táj (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat "1 próba" jelzéssel, lap alján Aszódi Weil Erzsébet autográf feliratával ("lemez nincs meg"), lapszéli apró sérüléssel. Ritka! 36×25 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3402188
10162
521
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Hangverseny a Rákóczi várban (Sárospatak). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 37×29,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3402076
10163
521
3200
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Kis falu. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 39,5×28 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3402143
10164
521
3800
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Kislány macskával (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. 24,5x16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3402187
10165
521
3800
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Kislány macskával (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Lapszéli kisebb szakadással. 24,5x16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
2971699
10166
521
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Tura előtt. Rézkarc, papír, jelzett, lap alján Aszódi Weil Erzsébet autográf feliratával ("Lemez nincs meg"). 20×29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3484328
10167
521
Augusztin Márta (1976): Két alak (cím nélkül), 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA. III/VIII számozással. Hátoldalán apró foltokkal. 35,5x38,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house