Number of items: 767

Antal Irén (1903-1999): Férfi portré, háttérben a Duna. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 72×56 cm
10156.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimum bid:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Apfel Sándor (működött 1930-40 körül): Vajdahunyad vára, Budapest. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (10.). Lapszéli apró szakadással. 11x13 cm. Ritka!
10157.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Artner Ferenc (1904-1981): Táj szénagyűjtőkkel. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 28×39 cm
10158.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Álló női akt (cím nélkül). Hidegtű, papír, jelzés nélkül, lap alján Aszódi Weil Erzsébet autográf feliratával ("hidegtű karc"). Ritka! 43×20 cm
10159.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
10160.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Expresszív táj (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat "1 próba" jelzéssel, lap alján Aszódi Weil Erzsébet autográf feliratával ("lemez nincs meg"), lapszéli apró sérüléssel. Ritka! 36×25 cm
10161.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Hangverseny a Rákóczi várban (Sárospatak). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 37×29,5 cm
10162.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
10163.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Kislány macskával (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. 24,5x16 cm
10164.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Kislány macskával (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Lapszéli kisebb szakadással. 24,5x16 cm
10165.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
10166.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Augusztin Márta (1976): Két alak (cím nélkül), 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA. III/VIII számozással. Hátoldalán apró foltokkal. 35,5x38,5 cm
10167.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events