Number of items: 767

10420.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Koppány Frigyes (?-?): Op-art kompozíció, 1978. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 16x16 cm
10421.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
10422.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
10423.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Kőszeghy Csilla (1977-): Belül, 2001. Cinkkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 5/XV. számozással. Lapszéli kisebb elszíneződésekkel. 49,5x48,5 cm
10424.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Kovács Árpád (1967-): Késő nyári csendélet, 1990 körül. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. 70x94 cm. Fakeretben.
10425.

Available for bidding
36 000 HUF
97,56
112,50
Minimum bid:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
Kovács Attila Roland (1997-): Állatok teremtése, 2007. Olaj, vászon, faroston, jelzett. Reprodukálva: Kiállítva: Miskolc-Lillafüred, Hotel-Palota, 2008. Fakeretben. 50x40 cm
10426.

Available for bidding
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Kovács Ernő (-): Folyópart, 2007. Akvarell, papír. Jelzett. 25×35 cm
10427.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Kovács Ernő (-): Kápolna Visegrádnál, 2007. Akvarell, papír. Jelzett. 25×35 cm
10428.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kovács Imre (1944-): Kandó Kálmán portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5x29 cm
10429.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Kovács Imre (1944-): Maróthi György portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 38x29 cm
10430.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Kovács Imre (1944-): Marx Károly portréja. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (32/100). 39,5x29 cm
10431.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events