Paintings and graphics Number of items: 767
3286070
10420
521
Koppány Frigyes (?-?): Oktogon, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3411544
10421
521
2200
Koppány Frigyes (?-?): Op-art kompozíció, 1978. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 16x16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3411561
10422
521
2200
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3511447
10423
521
Koppány Frigyes (?-?): Variációk egy témára IV, 1978. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 15x15 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3484327
10424
521
Kőszeghy Csilla (1977-): Belül, 2001. Cinkkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 5/XV. számozással. Lapszéli kisebb elszíneződésekkel. 49,5x48,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3382145
10425
521
36000
Kovács Árpád (1967-): Késő nyári csendélet, 1990 körül. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. 70x94 cm. Fakeretben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
3487360
10426
521
40000
Kovács Attila Roland (1997-): Állatok teremtése, 2007. Olaj, vászon, faroston, jelzett. Reprodukálva: Kiállítva: Miskolc-Lillafüred, Hotel-Palota, 2008. Fakeretben. 50x40 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3444977
10427
521
Kovács Ernő (-): Folyópart, 2007. Akvarell, papír. Jelzett. 25×35 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3444975
10428
521
Kovács Ernő (-): Kápolna Visegrádnál, 2007. Akvarell, papír. Jelzett. 25×35 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3394745
10429
521
Kovács Imre (1944-): Kandó Kálmán portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3394744
10430
521
Kovács Imre (1944-): Maróthi György portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 38x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3492721
10431
521
Kovács Imre (1944-): Marx Károly portréja. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (32/100). 39,5x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house