Number of items: 767

10660.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Szongoth Anna (1908-1991): Csendélet. Olaj, karton. Jelzés nélkül. Kissé sérült. 32x25 cm. Dekoratív fakeretben.
10661.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Szőnyi Gyula (1919-2014): Gyerekek és öregapó. Tus, papír, jelzett. Lapszéli kisebb sérülésekkel, hajtásnyommal. 34,5x24,5 cm
10662.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Szőnyi Jenő (1902-?): Elefánt. Tus, papír, jelzett. 17x15 cm.
10663.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Szűcs Edit (1968-): Csendélet. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 29x19,5 cm
10664.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Tábori József (1928-2001): Tatai tó. Kréta, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 21x32 cm
10665.

Available for bidding
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Tábori József (1928-2001): Tóparti híd. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 21x29 cm
10666.

Available for bidding
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Tahi-Tóth Nándor (1912-1978): Fekvő női akt, 1930as évek. Linómetszet, papír, jelzés nélkül. 20x18 cm
10667.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Takács Zoltán (1940-): Lovasjárőr. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (100/39). 15x43 cm
10668.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Tamás Ervin (1922-1996): Utcarészlet sétálókkal. Akvarell, papír, jjl.: Tamás E. Foltos, kissé sérült. 30,5x40,5 cm, Dekoratív, sérült fakeretben.
10669.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Tarjáni Simkovits Jenő (1895-1995): Igali szérűskert. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 30×43 cm
10670.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Tassy Béla (1942-): Obermayer Ernő portréja. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 39,5x29 cm
10671.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events