Number of items: 767

Pósfainé L. Kovács Júlia (1935-): "Ilyenek a nők". Pasztell, papír, jelzett. Paszpartuban. 40×27 cm
10576.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Pósfainé L. Kovács Júlia (1935-): Földanya "Gea" (Ajkai részlet járókelőkkel). Vegyes technika, kollázs, karton, jelzett. 50×70 cm
10577.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Prihoda István (1891-1956), C. Vogel pinx: Engedjétek hozzám... (Jézus gyerekekkel). Színezett rézkarc, papír, jelzett (Vogel pinx). Lapszéli elszíneződésekkel és kisebb szakadással. 63×48 cm.
10578.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Prihoda István (1891-1956), Leonardo után: Jelenet. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Hajtásnyommal. Lap széle kissé foltos és kissé sérült. 26x15,5 cm
10579.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Prokop Péter (1919-2003): Kalocsai utca, 1952. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban. 32,5×48 cm
10580.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Prokop Péter (1919-2003): Világ terhe alatt, 1984. Olaj, papír, jelzett, a hátoldalán Prokop Péter autográf feliratával. 25×35,5 cm
10581.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Rác András (1926-2013): Csendélet. Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, 26x34 cm
10582.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
10583.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
10584.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Rác András (1926-2013): Őszi virágok. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 46x19 cm
10585.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 41,5x31,5 cm
10586.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Rác András (1926-2013): Szentendrei részlet. Akvarell, pauszpapír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 57x23,5 cm
10587.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events