Paintings and graphics - "signed" or "without sign" Number of items: 357
3484500
10909
521
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül, feltehetően dél-ázsiai alkotó: Jelenet. Vegyes technika, selyem. Üvegezett fakeretben. 32×24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3438262
10910
521
Jelzés nélkül, feltehetően román művész: Metamorfózis. Rézkarc, papír. 20x13 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3474541
10911
521
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. eleje: Virágok. Olaj, fa. Apró felületi sérülésekkel. 52x35,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3465934
10912
521
3200
Jelzés nélkül, Rembrandt után: Arckép. Rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. 10x5,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3444931
10913
521
4600
Jelzés nélkül, részben Révész Imre és Barabás Miklós után (több rajz egy lapon): Petőfi a nép között; Bem; Érted haltuk szent világszabadság; Nagyszebeni csata; Székelyek rohama erdélyi Kárpátokban. Golyóstoll, hártyapapír, hajtva, lapméret: 44,5×32,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
3484062
10914
521
15000
Jelzés nélkül, XIX. sz ismeretlen festő alkotása: Angyal. Olaj, fémlemez, sérült. Dekoratív, üvegezett, sérült fa keretben, 22,5×17,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3399365
10915
521
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Vinum (mulatozó társaság karikaturisztikus ábrázolása). Tus, papír. Jelzett. Paszpartuban. 8,5×11,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3313229
10916
521
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Enteriőr. Olaj, papír. Lapszéli kisebb szakadással, törésnyommal. 53×42,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3279594
10917
521
4800
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Fekvő női akt. Olaj, vászon. Kissé sérült 28x50 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3313216
10918
521
15000
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Lány az udvaron. Olaj, vászon. 50×70 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3508166
10919
521
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Lány népviseletben. Ceruza, papír. 25×20 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3444297
10920
521
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Vízparti táj (Balaton?). Olaj, vászon, sérült, hajtva, vakráma nélkül. 60x50 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house