Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 357

Jelzés nélkül, feltehetően dél-ázsiai alkotó: Jelenet. Vegyes technika, selyem. Üvegezett fakeretben. 32×24 cm
10909.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Jelzés nélkül, feltehetően román művész: Metamorfózis. Rézkarc, papír. 20x13 cm
10910.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. eleje: Virágok. Olaj, fa. Apró felületi sérülésekkel. 52x35,5 cm
10911.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Jelzés nélkül, Rembrandt után: Arckép. Rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. 10x5,5 cm.
10912.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Jelzés nélkül, részben Révész Imre és Barabás Miklós után (több rajz egy lapon): Petőfi a nép között; Bem; Érted haltuk szent világszabadság; Nagyszebeni csata; Székelyek rohama erdélyi Kárpátokban. Golyóstoll, hártyapapír, hajtva, lapméret: 44,5×32,5 cm
10913.

Available for bidding
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimum bid:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
10914.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Vinum (mulatozó társaság karikaturisztikus ábrázolása). Tus, papír. Jelzett. Paszpartuban. 8,5×11,5 cm.
10915.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Enteriőr. Olaj, papír. Lapszéli kisebb szakadással, törésnyommal. 53×42,5 cm
10916.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Fekvő női akt. Olaj, vászon. Kissé sérült 28x50 cm
10917.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Lány az udvaron. Olaj, vászon. 50×70 cm
10918.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Lány népviseletben. Ceruza, papír. 25×20 cm.
10919.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Vízparti táj (Balaton?). Olaj, vászon, sérült, hajtva, vakráma nélkül. 60x50 cm
10920.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events