Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 357

H jelzéssel: Hajó vagy hadihajó, 1914 augusztusa. Ceruza, papír. Papírra kasírozva. 10,5×16 cm.
10897.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Ilyés L jelzéssel: Golyókkal játszó gyerekek. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 20x16 cm
10898.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Jelzés nélkül (Istókovits Kálmán?): Aktok. Rézkarc, papír. 16,5×10 cm
10899.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Jelzés nélkül (Palotás Mária?): Téli erdő. Olaj, vászon. Fakeretben. 60x80 cm.
10900.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Jelzés nélkül (Rácz István?): Halásztanya. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 32,5×23,5 cm.
10901.

Available for bidding
8 500 HUF
23,04
26,56
Minimum bid:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Jelzés nélkül (régi metszet után): Buda a Dunáról lefelé tekintve, rézkarc, papír, 19×26,5 cm
10902.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Jelzés nélkül (régi metszet után): Buda és Pest, rézkarc, papír, lapszéli apró folttal, 19×26,5 cm
10903.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Jelzés nélkül (Somló Jenő?): Szent család. Olaj, vászon. Sérült. Hátoldali felirat szerint a festmény eredeti mérete 80x100 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 34x54 cm
10904.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Jelzés nélkül (XX. sz. első fele): Almahámozó. Olaj, vászon. Javított, sérült. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 27,5x22,5 cm
10905.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Jelzés nélkül (XX. sz. első fele-közepe): Nagyváros. Akvarell, papír, lapszéli kisebb szakadással, 30×42 cm
10906.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Jelzés nélkül, 2 db rajz egy lapon: Harangláb tetején sugárba foglalt kereszt, Kakasd, Tolna; Fiait saját vérével etető pelikán a hódmezővásárhelyi templom szószékén. Tus, toll, hártyapapír, lap széle vágott, 18,5×17 cm
10907.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Jelzés nélkül, Derkovits után: Végzés. Vegyes technika, papír. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 32,5×28 cm.
10908.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events