Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 357

Jelzés nélkül: Sikeres erőfeszítés. Tus, papír. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 23,5x15 cm.
10957.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül: Szentendre, Fej II. Vegyes technika, üveg applikáció, fa, fakeretben, 29,5x20,5 cm
10958.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Jelzés nélkül: Színes enteriőr ülő alakkal. Olaj, farost. Sarkaiban apró sérülésekkel. 60x50 cm.
10959.

Available for bidding
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Jelzés nélkül: Színes portré. Olaj, farost. Jobb alsó sarkában apró felületi sérüléssel. 60x40 cm.
10960.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül: Színes portré. Olaj, vászon. 50x40 cm
10961.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Jelzés nélkül: Színes táj. Akvarell, papír. Hátoldalán paszpartuzás nyomaival. 33x47,5 cm.
10962.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Jelzés nélkül: Színes táj. Olaj, farost. Fakeretben, 33×43 cm.
10963.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
10964.

Available for bidding
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Jelzés nélkül: Szürreális táj. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 50×47 cm.
10965.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Jelzés nélkül: Városrészlet csatornával. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé kopott fakeretben, 39×25,5 cm
10966.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül: Vigyázat harap (karikatúra v. illusztráció). Ceruza, papír, 23x15 cm
10967.

Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
Jelzés nélkül: Vitorlás. Olaj, farost. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 40x29,5 cm
10968.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events