Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 357

Olvashatatlan jelzéssel: Sétálók. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 38x28 cm
11077.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Olvashatatlan jelzéssel: Tabán, Hadnagy u. Vegyes technika, selyem, 13x8 cm.
11078.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Olvashatatlan jelzéssel: Tabáni részlet. Rézkarc, papír, lap széle kissé foltos, 17,5×12 cm
11079.

Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
Olvashatatlan jelzéssel: Találkozás, 1975. Olaj, farost. Kissé sérült. laza fakeretben. 60x60 cm.
11080.

Available for bidding
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Olvashatatlan jelzéssel: Táncoló pár. Olaj, karton. 34,5x26 cm
11081.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Olvashatatlan jelzéssel: Táncosok (női aktok). Vegyes technika, fa. Fakeretben. 29x31,5 cm
11082.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel: Tavasi Lajos portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5×29 cm
11083.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj. Akvarell, papír. Ázásnyommal. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 56×36 cm
11084.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel: The way, der Sonne entgegen. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 20×14 cm
11085.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Olvashatatlan jelzéssel: Titokzatos formák (olvashatatlan címmel). Litográfia, papír. Számozott (10/4). 36x26 cm
11086.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Olvashatatlan jelzéssel: Toborzógyűlés a Kiskunságban, 1919-ben. Rézkarc, papír, jelzett, 29x39,5 cm
11087.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Velinszky László portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5×29 cm
11088.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events