Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 357

11065.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Olvashatatlan jelzéssel: Mesevilág, 1989. Tus, papír. Paszpartu széle sérült. 51,5×36 cm
11066.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Olvashatatlan jelzéssel: Mesterházi Lajos portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5×29 cm
11067.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Metamorfózis. Vegyes technika, nyomat, papír, 15x42 cm, üvegezett fakeretben.
11068.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Olvashatatlan jelzéssel: Nagy Ő. Tus, papír. Üvegezett fakeretben, 8×27,5 cm
11069.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Párizs, Fontaine Moli?re (Moliere-kút), 1924. Rézkarc, papír. Számozott (7/25). Dekoratív, üvegezett fakeretben, 17,5×23 cm
11070.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Olvashatatlan jelzéssel: Pszichoanalízis VII, 1987. Monotípia, papír. 28x42 cm
11071.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Olvashatatlan jelzéssel: Pszichoanalízis VIII, 1987. Monotípia, papír. 28,5x45 cm
11072.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Olvashatatlan jelzéssel: Pszichoanalízis XI, 1987. Monotípia, papír. 28x42 cm
11073.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Olvashatatlan jelzéssel: Romantikus táj. Olaj, farost. 50×36 cm.
11074.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Olvashatatlan jelzéssel: Röpülj páva, 1989. Tus, ceruza, papír. Paszpartu széle sérült. 46×25,5 cm
11075.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Olvashatatlan jelzéssel: Sárga-vörös-kék billiárd, 1995. Színes rézkarc, papír. Lapszéli elszíneződésekkel. 18,5x29 cm
11076.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events