Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 356

Olvashatatlan jelzéssel: Kisgyerek almával. Pasztell, papír. Üvegezett fakeretben. 25x17,5 cm
11054.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Olvashatatlan jelzéssel: Kislány. Olaj, karton, sérült. Dekoratív, bal alsó sarkában kissé sérült fa képkeretben, 29×21 cm
11055.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Pasztell, papír, üvegezett fakeretben, 37x28,5 cm.
11056.

Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Olvashatatlan jelzéssel: Koper látképe. Rézkarc, papír, lapszéli kisebb elszíneződéssel, 19,5x29,5 cm
11057.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Olvashatatlan jelzéssel: Koper látképe a tengerről. Rézkarc, papír, lapszéli kisebb elszíneződéssel, 16,5x28 cm
11058.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Olvashatatlan jelzéssel: Koper látképe hajókkal. Rézkarc, papír, lapszéli kisebb elszíneződéssel, 16,5x28 cm
11059.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Olvashatatlan jelzéssel: Ladik a vízen. Rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. 19,5x27,5 cm
11060.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Lengyel József portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5×29,5 cm
11061.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Lóportré. Olaj, farost. Hátoldalán virágzó rét. Apró sérülésekkel. 69x69 cm.
11062.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel: Lovas. Nyomat, papír. Üvegezett fakeretben. 10,5x13 cm.
11063.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Megbillent szekér. Rézkarc, papír. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 19x26,5 cm
11064.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
11065.

Available for bidding
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events