Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 357

Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Előkelő úr portréja. Olaj, vászon. Antik, kissé sérült fakeretben. 44,5x37 cm.
10777.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Molnár jelzéssel: Házibuli (cím nélkül), 1976. Olaj, vászon. Fakeretben. 70x50 cm.
10778.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Jelzés nélkül: Női szürrealista portré. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 43×40 cm
10779.

Available for bidding
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Edit jelzéssel: Női szürrealista portré. Olaj, farost. Dekoratív, sérült fakeretben, 40×30 cm
10780.

Available for bidding
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Makkai jelzéssel (M. Makkai Piroska?): Őszi táj. Olaj, farost. Fakeretben. 40,5x56,5 cm
10781.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Olvashatatlan (A Siola?) jelzéssel , XIX. sz. második fele: Portré. Olaj,vászon. Hátoldalán Société de Peinture Parisienne Vienne raglapjával. Kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 36×29,5 cm
10782.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Olvashatatlan jelzéssel: Virágos udvar. Olaj, vászon. Kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50×40 cm
10783.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Olvashatatlan jelzéssel: Jelenet. Szén, papír. Fakeretben, 37×45 cm
10784.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Jelzés nélkül: Női és férfi aktok. Akvarell, papír, 40×59 cm
10785.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Körmeneti zászlók, Nyugat-Magyarország, 5 db. Olaj, vászon. Egyik kétoldalas. Vakráma nélkül. Sérült (festéklepergésekkel). 50×40 cm körüli méretekben.
10786.

Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Sajó jelzéssel: Városka látképe alakokkal, 1918. Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. 57,5*45 cm. Dekoratív fakeretben.
10787.

Available for bidding
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Jelzés nélkül (Kenedi Kern Andor?): Art deco női akt. Olaj, vászon. 60x50 cm
10788.

Available for bidding
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimum bid:
42 000 HUF
42 000 50 000 55 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events