Paintings and graphics - "signed" or "without sign" Number of items: 357
3511130
10777
521
28000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Előkelő úr portréja. Olaj, vászon. Antik, kissé sérült fakeretben. 44,5x37 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3488435
10778
521
28000
Molnár jelzéssel: Házibuli (cím nélkül), 1976. Olaj, vászon. Fakeretben. 70x50 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3510607
10779
521
19000
Jelzés nélkül: Női szürrealista portré. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 43×40 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
19 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3510606
10780
521
19000
Edit jelzéssel: Női szürrealista portré. Olaj, farost. Dekoratív, sérült fakeretben, 40×30 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
3504986
10781
521
Makkai jelzéssel (M. Makkai Piroska?): Őszi táj. Olaj, farost. Fakeretben. 40,5x56,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3500154
10782
521
Olvashatatlan (A Siola?) jelzéssel , XIX. sz. második fele: Portré. Olaj,vászon. Hátoldalán Société de Peinture Parisienne Vienne raglapjával. Kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 36×29,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3510609
10783
521
9500
Olvashatatlan jelzéssel: Virágos udvar. Olaj, vászon. Kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50×40 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
3510620
10784
521
Olvashatatlan jelzéssel: Jelenet. Szén, papír. Fakeretben, 37×45 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3505240
10785
521
Jelzés nélkül: Női és férfi aktok. Akvarell, papír, 40×59 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3474798
10786
521
50000
Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Körmeneti zászlók, Nyugat-Magyarország, 5 db. Olaj, vászon. Egyik kétoldalas. Vakráma nélkül. Sérült (festéklepergésekkel). 50×40 cm körüli méretekben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3489358
10787
521
40000
Sajó jelzéssel: Városka látképe alakokkal, 1918. Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. 57,5*45 cm. Dekoratív fakeretben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3486060
10788
521
40000
Jelzés nélkül (Kenedi Kern Andor?): Art deco női akt. Olaj, vászon. 60x50 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
40 000 HUF
42 000 50 000 55 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house