Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 357

Jelzés nélkül, XIX. sz., feltehetően osztrák festő: Hölgy portré. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, sérült fakeretben. 64,5x49 cm
10789.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimum bid:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Fischl jelzéssel: Schönbrunni részlet, 1928. Akvarell, papír. Paszpartuban. 35x24,5 cm
10790.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje, feltehetően magyar festő: Női portré. Olaj, vászon. Javított. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Apró sérülésekkel. Dekoratív, kissé sérült fakerettel. 65x47 cm.
10791.

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje, feltehetően magyar festő: Férfi portré. Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Apró sérülésekkel, 70x46,5 cm.
10792.

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Erdélyi jelzéssel: Újságot olvasó férfi, 1934. Olaj, vászon. Sérült, feltekerve, vakráma nélkül. 140x102 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10793.

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Olvashatatlan (Olga...) jelzéssel, Georges Braque után: Csendélet. Olaj, vászon. Javított. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 68x48 cm
10794.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Olvashatatlan jelzéssel (Kendra Der...?): Egzotikus szépség legyezővel. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 75x60 cm.
10795.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Ziffer Sándor (?): Csendélet. Szén, papír, jelezve jobbra fent. Paszpartuban. 29,5x20,5 cm
10796.

Available for bidding
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Olvashatatlan (Smith?) jelzéssel, XX. sz. vége: Vízparti táj. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 50x70 cm.
10797.

Available for bidding
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Hangulatos táj. Olaj, vászon. 50x70 cm. Dekoratív fakeretben.
10798.

Available for bidding
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
G. Müller-Siedenburg jelzéssel: Csendélet homárral és pezsgővel, 1921. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 48x64 cm.
10799.

Available for bidding
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Jelzés nélkül: Portré. Vegye technika, papír, sérült. Üvegezett, kissé kopott fa keretben. 55,5×78 cm
10800.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events