Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 357

Jelzés nélkül, feltehetően német vagy észak-európai festő: Halászok vitorlással, 1877. Olaj, vászon. Szélein kissé kopott. 26,5x32,5 cm
10801.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Olvashatatlan vagy BV jelzéssel vagy jelzés nélkül, 7 db mű: Erotikus jelenetek. Vegyes technika, üveg (Hinterglasmalerei). 16,5x12 cm
10802.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Olvashatatlan jelzéssel: Hajók a tengeren. Olaj, vászon, dekoratív fakeretben. 40×60 cm
10803.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Csendélet. Olaj, vászon.Sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 32,5x40,5 cm
10804.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Jelzés nélkül, XX. sz. közepe: Csendélet. Olaj, farost, kissé sérült, 76,5×51 cm
10805.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Olvashatatlan jelzéssel: St. Michael. Ceruza, kréta, papír. Paszpartuban. 35x24,5 cm
10806.

Available for bidding
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Jelzés nélkül: Kalapos lány. Tus, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 28×17,5 cm
10807.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Jelzés nélkül: Hajó a tengeren. Olaj, karton. Kissé sérült. 47,5x63 cm. Dekoratív, sérült fakeretben
10808.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Olvashatatlan jelzéssel: Zöldellő táj, 1940. Pasztell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 48x61 cm.
10809.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Olvashatatlan jelzéssel: Lovas a viharban, 1946. Ceruza, papír. 10x14,5 cm
10810.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Olvashatatlan (Thieme?) jelzéssel: Fiatal hölgy portréja, 1855 (biedermeier szépség). Olaj, vászon. Antik, korabeli, kissé sérült fakeretben. 54x42 cm
10811.

Available for bidding
180 000 HUF
487,80
562,50
Minimum bid:
180 000 HUF
180 000 200 000 240 000
Jelzés nélkül, XIX. sz. vége, feltehetően osztrák festő: Kisfiú kalapban (késő biedermeier portré). Olaj, fatábla, hátoldalán A. Ebeseder bécsi művészellátó feliratával és Kovács Dezső műgyűjtő, műkereskedő töredékes hagyatéki bélyegzővel. Apró felületi sérülésekkel, fatábla kissé hajlott. 32x25,5 cm
10812.

Available for bidding
120 000 HUF
325,20
375,00
Minimum bid:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events