Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 357

Jelzés nélkül, XX. sz. magyar festő: Expresszív alakok. Olaj, vászon. Üvegezett fakeretben. 22x28 cm
10921.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Jelzés nélkül, XX. sz. második fele: Vörös és fekete. vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben. Üvegen kisebb repedésekkel. 41x77,5 cm
10922.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Jelzés nélkül, XX. sz. vége/XXI. sz. eleje: Gondolattöredékek. Olaj, farost, fakeretben, 60×41 cm
10923.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Jelzés nélkül, XX. sz. vége: Görgeteg. Olaj, farost. Apró felületi kopásokkal. Fakeretben. 43,5x56 cm.
10924.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül: Alakok. Vegyes technika, papír, jobb felső sarkában címkével, keretben, 70x50 cm
10925.

Available for bidding
8 500 HUF
23,04
26,56
Minimum bid:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Jelzés nélkül: Alföldi táj. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív, kissé kopott fakeretben, 19,5×27,5 cm
10926.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül: Álló női akt. Kréta, papír. Lapszéli kisebb szakadásokkal. 38,5×24,5 cm
10927.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Jelzés nélkül: Angyal a város felett. Rézkarc, papír. 14x23,5 cm.
10928.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Jelzés nélkül: Cirkusz. Olaj, karton. 64x44 cm.
10929.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Jelzés nélkül: Csatakép tanulmányok (1848-49-es forradalom és szabadságharc). Tus, toll, hártyapapír, hajtásnyomokkal, 10×36 cm
10930.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, karton. Fakeretben. 35x25 cm
10931.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Jelzés nélkül: Erdőrészlet. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 29×24 cm
10932.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events