Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 357

Jelzés nélkül: Erezet. Monotípia, papír. Plexiüvegezett keretben. 28x42 cm
10933.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Jelzés nélkül: Fekvő női akt. Akvarell, papír. Hátoldalán ülő női akt ceruzarajz. Lapszéli apró sérüléssel. 38×50 cm
10934.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Jelzés nélkül: Gólyák. Olaj, vászon. 17x23 cm. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben
10935.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Jelzés nélkül: Hazafelé. Rézkarc, papír. Gyűrődésekkel. 27,5x33,5 cm
10936.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Jelzés nélkül: Horgászó és csónakázó gyerekek. Pasztell, papír. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 35,5×48 cm
10937.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
10938.

Available for bidding
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Jelzés nélkül: Kárpátaljai magyar templom. Vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben. 28x20 cm.
10939.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Jelzés nélkül: Katonák komáromnál (1848-49-es forradalom és szabadságharc). Tus, toll, hártyapapír, 16×17 cm
10940.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Jelzés nélkül: Kawasaki-motoros. Golyóstoll, papír, 13x19 cm.
10941.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Jelzés nélkül: Kikötő. Vegyes technika, papír. 38x54 cm.
10942.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Jelzés nélkül: Kisvárosi utca járókelőkkel. Akvarell, papír. Dekoratív fakeretben, 17×35,5 cm
10943.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Jelzés nélkül: Lányka babákkal. Akvarell, selyem. Foltos. 17x27 cm. Üvegezett fakeretben.
10944.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events