Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 357

TM jelzéssel: Hálójavítók. Vegyes technika, papír. 23x33 cm. Üvegezett fakeretben.
11125.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
TM jelzéssel: Pár. Pasztell, papír. Üvegezett fakeretben. 29,5x21 cm
11126.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Tóth jelzéssel: Hajóállomás. Tempera, papír. Paszpartuban. 34x49,5 cm
11127.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Vagyóczky Károly (1941-): René Descartes portréja. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, 39×28,5 cm
11128.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Varga Ferenc jelzéssel: Mi újság (Pestszenterzsébet, 1942). Akvarell, papír, lapszéli apró sérüléssel és foltokkal, 39,5×29,5 cm
11129.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Varga I jelzéssel: Menyecske. Olaj, karton, szélén kissé sérült. 35x25 cm
11130.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Vermes jelzéssel, XX. sz. eleje: Budapesti utca magyar lobogókkal. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 24×32 cm
11131.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Vincent H jelzéssel: Vaddisznó. Olaj, farost. Fakeretben. 40×50 cm
11132.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Wéber jelzéssel: Vitorlás. Olaj, vászon. Sérült. Keretben. 30x60 cm
11133.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events