Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 357

Somlai Vilma (1938-2007): Virágzó fa. Linómetszet, papír, utólagos jelzéssel, a hátoldalán a művész pecsétjével, hajtásnyomokkal, 36×50 cm
11113.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Somos jelzéssel: Kikötő. Olaj, farost. 40×28 cm.
11114.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Somos jelzéssel: Mediterrán vízpart. Olaj, farost. 40×33,5 cm.
11115.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Somos jelzéssel: Mediterrán vízparti város. Olaj, farost. Bal alsó sarkában kissé sérült. 40×35 cm.
11116.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Stiegler jelzéssel: Vízparti táj (Balaton?). Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 60×80,5 cm.
11117.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Szentpály jelzéssel: Virágos réten. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 11,5x14,5 cm.
11118.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Szentpály jelzéssel: Vízparti táj. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 11,5x14,5 cm.
11119.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Szilágyi jelzéssel: Hegyvidék. Olaj, karton. Szélein kissé sérült. 30x41,5 cm.
11120.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Szőcs L jelzéssel: 5 db Heti Hetes karikatúra (Hernádi Judit, Bajor Imre, Farkasházy T. stb.). Filctoll, papír, üveg klipsz keretben 30x20 cm
11121.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Tassy Béla (1942-): Hatvani István portréja. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, 40×29 cm
11122.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Tihanyi F jelzéssel, Vastagh György után: Pipára gyújtó cigánylány. Olaj, vászon. 80x60 cm
11123.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Tihanyi jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 70x100 cm
11124.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events