Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 357

Rónay V jelzéssel (Rónay Valéria?): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír. 7,5x10,5 cm.
11101.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Rónay V jelzéssel (Rónay Valéria?): Alföldi rom. Vegyes technika, papír. 13,5x18,5 cm.
11102.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Rónay V jelzéssel (Rónay Valéria?): Gesztusok. Vegyes technika, papír. 7x7,5 cm.
11103.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Rudy jelzéssel: Hegyvidéki tó vitorlásokkal. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 57x78 cm.
11104.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
SA jelzéssel, feltehetően XX. sz. első fele-közepe: Üldögélők. Olaj, fa. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Dekoratív fakeretben. 46x38 cm
11105.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Sallai jelzéssel: Pornográf jelenet. Ceruza, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 12,5x11 cm
11106.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Sári jelzéssel: Táj, 1933. Olaj, vászon. 28,5×42 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
11107.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Schröder jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50×60 cm
11108.

Available for bidding
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Schwarz L jelzéssel: Virág. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 40x50 cm
11109.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Shakirov S jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon. 30×40 cm
11110.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Sinkó jelzéssel: Lányok a vízparton. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 56x79 cm
11111.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
SL vagy LS monogram jelzéssel: Erdélyi fatemplom. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 42x62 cm
11112.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events