Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 357

Olvashatatlan jelzéssel: Faraday portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5×29 cm
11041.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Fosszília, 2006. Litográfia, papír. Művészpéldány EA XI/XIII számozással. 20x20 cm
11042.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Olvashatatlan jelzéssel: Gesztusok. Litográfia, papír. Művészpéldány E.A. 22/16 számozással. 45x31 cm
11043.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Olvashatatlan jelzéssel: Gesztusok. Vegyes technika, papír, üvegezett fakeretben, 22x16 cm.
11044.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Olvashatatlan jelzéssel: Halásztanya. Rézkarc, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 19x29,5 cm
11045.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 25x35 cm
11046.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 30x37 cm
11047.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Olvashatatlan jelzéssel: Hölgyek, arcok. Tus, karton. 9,5×6 cm
11048.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Olvashatatlan jelzéssel: Itatás (lovak, ménes). Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli törésnyommal, 17,5×24 cm
11049.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Olvashatatlan jelzéssel: Járókelők az esőben. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli törésnyomokkal és ázásfolttal, 23,5x18 cm
11050.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Olvashatatlan jelzéssel: Jedlik Ányos portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5×29 cm
11051.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Karacs Teréz portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39×29,5 cm
11052.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events