Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 357

Olvashatatlan jelzéssel (Gazdag Péter?): Társaság. 30x59 cm
11017.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Olvashatatlan jelzéssel (Gy. Molnár István?): Eötvös József portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5×29 cm
11018.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel (vagy jelzés nélkül?): Efezus (Epheszosz). Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 39x60 cm
11019.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Olvashatatlan jelzéssel (XXI. sz. eleje): Vár a hegyek között. Olaj, vászon. 60x80 cm.
11020.

Available for bidding
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően román művész: Metamorfózis. Litográfia, papír. III/IV számozással. 40,5x29,5 cm
11021.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
Olvashatatlan jelzéssel, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Vihar készülőben. Ceruza, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 19,5×26,5 cm
11022.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Graz környéki táj kirándulókkal. Akvarell, papír. 24x16 cm.
11023.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. 17x25 cm.
11024.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Virágszedő gyerekek. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 28x41,5 cm
11025.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel: 3 db linómetszet, papír. 21×15 és 26,5x21,5 cm méretekben.
11026.

Available for bidding
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Olvashatatlan jelzéssel: 890407, 1989. Monotípia, karton. 35x50 cm
11027.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Olvashatatlan jelzéssel: Aranyló. Kréta, bőr (festett bőrkép). Üvegezett fa keretben, alján plaketten "Iván '60., a Szabad Tér Színház munkatársaitól." Hátoldalán címkén a mű címével feliratozott. 26x18,5 cm
11028.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events