Paintings and graphics - "signed" or "without sign" Number of items: 357
3438475
11017
521
500
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel (Gazdag Péter?): Társaság. 30x59 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
500 600 700
3401285
11018
521
Olvashatatlan jelzéssel (Gy. Molnár István?): Eötvös József portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5×29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3449729
11019
521
Olvashatatlan jelzéssel (vagy jelzés nélkül?): Efezus (Epheszosz). Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 39x60 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3433774
11020
521
4400
Olvashatatlan jelzéssel (XXI. sz. eleje): Vár a hegyek között. Olaj, vászon. 60x80 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
3438496
11021
521
500
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően román művész: Metamorfózis. Litográfia, papír. III/IV számozással. 40,5x29,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
600 700 800
3489557
11022
521
Olvashatatlan jelzéssel, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Vihar készülőben. Ceruza, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 19,5×26,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3412039
11023
521
3400
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Graz környéki táj kirándulókkal. Akvarell, papír. 24x16 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3412043
11024
521
3400
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. 17x25 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3467034
11025
521
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Virágszedő gyerekek. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 28x41,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3481381
11026
521
4400
Olvashatatlan jelzéssel: 3 db linómetszet, papír. 21×15 és 26,5x21,5 cm méretekben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
3411786
11027
521
Olvashatatlan jelzéssel: 890407, 1989. Monotípia, karton. 35x50 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
2284469
11028
521
Olvashatatlan jelzéssel: Aranyló. Kréta, bőr (festett bőrkép). Üvegezett fa keretben, alján plaketten "Iván '60., a Szabad Tér Színház munkatársaitól." Hátoldalán címkén a mű címével feliratozott. 26x18,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 200 5 000 5 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house