Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 357

Olvashatatlan jelzéssel: Bródy Imre portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5×29 cm
11029.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Budakeszi, akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 40x58 cm
11030.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Olvashatatlan jelzéssel: Copfos lány arcképe, 1920-as évek. Pasztell, papír. 32x27 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben.
11031.

Available for bidding
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív fakeretben. 70x50 cm
11032.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Olvashatatlan jelzéssel: Csőtisztítás. Rézkarc, papír. Lap széle kissé foltos. 18x25,5 cm
11033.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Olvashatatlan jelzéssel: Dali. Akril, vászon. 50x40 cm
11034.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Olvashatatlan jelzéssel: Dombos táj, 1967. Vegyes technika, papír. Sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 31,5x49 cm
11035.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel: Egzotikus táj. Olaj, vászon, javított, 40×60 cm
11036.

Available for bidding
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Olvashatatlan jelzéssel: Elegáns úr portréja, 1939. Ceruza, papír. Kissé foltos. Gyűrődésekkel, lapszéli apró szakadásokkal. 25×17 cm.
11037.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Első torziós inga mérés 18911-ben a Sághegyen. Rézkarc, papír. Lap széle kissé sérült és kissé foltos. 18x26 cm
11038.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Olvashatatlan jelzéssel: Emlékezés. Tus, papír, üvegezett fakeretben, 28×14 cm
11039.

Available for bidding
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Olvashatatlan jelzéssel: Faluvége. Olaj, vászon, javított. 50x60 cm.
11040.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events