Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 356

Jelzés nélkül: Vízparti táj. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 33x47 cm.
10969.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Jelzés nélkül: Ülő női akt. Akvarell, papír. Lapszéli apró sérülésekkel. 61×43 cm
10970.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Jelzés nélkül: Zenekar. Nyomat, papír. Üvegezett fakeretben, foltos paszpartuval. 15×6,5 cm.
10971.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Jelzés nélkül: Zugligeti panoráma, 1973. Akvarell, papír. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 26×36,5 cm
10972.

Available for bidding
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimum bid:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
Kaeser vagy Kaiser jelzéssel: Párizs, Sacré Coeur. Rézkarc, papír, lap széle sérült. 13,5x9,5 cm
10973.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Kassák Lajos (1887-1967): Geometrikus kompozíció. Nyomat, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 13,5×9,5 cm
10974.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Király jelzéssel: Hegyvidéki táj. Tempera, karton. Szélén kissé sérült. 42x29,5 cm
10975.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Korga jelzéssel: Női aktok (kétoldalas mű). Vegyes technika, papír. Lap egyik sarkában apró sérüléssel. 61x42,5 cm
10976.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
10977.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
10978.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Kremper Antal jelzéssel: Kalapos, tus, papír, 14x10
10979.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Kühl jelzéssel (Anna Kühl?), XX. sz. eleje: Vitorlások. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 25x35 cm
10980.

Available for bidding
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimum bid:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events